İngiltere’den Çerkezköy’e geldi

İngiltere'nin Londra şehrinde yaşayan ve aşırı kiloları nedeniyle sağlık sorunları bulunan 39 yaşındaki Meltem Gökbulak isimli hasta, Çerkezköy’de şifa buldu.

İngiltere’den Çerkezköy’e geldi
banner301
ÇERKEZKÖY’DE AMELİYAT OLDU

104 kg ağırlığında, 160 cm boyundaki, probleminin çözümü için Özel Optimed Hastanesi’nde görev yapan Obezite-Diabet-Reflü cerrahisi üzerine deneyimli Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Serkan Ayhan'a ulaştı. Hastanede yapılan muayene ve tetkiklerin ardından hasta ameliyata alındı. Ameliyat süreci ile ilgili bilgi veren Meltem Gökbulak, ameliyatının Laparoskopik yani kapalı yöntemle-kesmeden yapıldığını, yaklaşık 45 dakika süren ameliyatın ardından aynı gün ayağa kalkıp dolaştığını belirtti. Ameliyatın ertesi günü hiçbir ağrı hissetmediğini, sanki hiç ameliyat olmamış gibi hissettiğini, hiç açlık hissetmediğini de belirten Gökbulak, hastanedeki 3 günlük tedavisinin ardından taburcu edildi.
banner287

“AMELİYAT OLUN FAZLALIKLARDAN KURTULUN”

Obezite hastalarına da mesaj gönderen Gökbulak “Ameliyattan sakın korkmayın, kendinize hayatı zehir etmeyin, hayatınızı sağlıklı ve mutlu yaşamak için ameliyat olun fazlalıklardan kurtulun” dedi. Ameliyatı gerçekleştiren Op. Dr. Serkan Ayhan ve Özel Optimed Hastanesi çalışanlarına da teşekkür eden Gökbulak “İngiltere'ye döndüğümde tüm sevdiğim çevreme ve dostlarına tavsiye edeceğim” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459