Optimed 9 yaşında

Özel Optimed Hastanesi’nin 9.kuruluş yıldönümü dolayısıyla hastanenin seminer salonunda kutlama programı düzenlendi. Kutlamalara hastane yöneticileri, doktorlar ve personeller katıldı.

Optimed 9 yaşında
banner301
Çerkezköy Bakış - Özel Optimed Hastanesi’nin 9.kuruluş yıldönümü dolayısıyla hastanenin seminer salonunda kutlama programı düzenlendi. Kutlamalara hastane yöneticileri, doktorlar ve personeller katıldı.

AMACIMIZ ‘GÜVEN’Lİ SAĞLIK HİZMETİ

banner287
Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan kutlama töreninde yaptığı konuşmada “Optimed’in gelişip, büyümesinde emeği olan tüm personellere teşekkür ediyorum. Uzun yıllar birlikte çalışmayı temenni ediyorum” dedi. Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan da ekip olmanın önemine dikkat çekerek “Sevgili meslektaşlarım, hastanemiz içinde farklı işler yapıyor olsak da, hepimiz tek bir amaç için çalışıyoruz. Bu amaç halkımıza kaliteli ve ‘güven’li sağlık hizmeti sağlamaktır” dedi.

PASTA KESTİLER

Konuşmaların ardından programa katılan personel ve doktorlara teşekkür plaketleri verildi. Kutlama programı hastane yönetim kurulu üyeleri, doktor ve personeller ile birlikte 9.yıl pastasının kesilmesinin ardından sona erdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459