Optimed çalışanları Pasha’da iftar yaptı

Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi çalışanları, Hastane Yönetimi’nin verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi. Pasha Otel’de düzenlenen iftar yemeğine, bir yakının cenazesi dolayısıyla şehir dışında bulunan Başhekim Ayhan Arslan katılmazken, Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ayhan Akbıyık’ın da aralarında bulunduğu doktorlar, hemşire ve diğer sağlık personeli aileleriyle birlikte katıldı.

banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeği bu yıl da Pasha Otel’de düzenlendi.
KATILIM YOĞUN OLDU
İftar yemeğine cenazesi olduğu için şehir dışında bulunan Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ayhan Aslan katılamazken, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ayhan Akbıyık, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Recep Çalışkan ve eşi Şerife Çalışkan, Acil Doktorları Ali Eke ile Ertan Çay, İç Hastalıkları uzmanı Uz.Dr.Hasan Yardım, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Uz.Dr. Ali Başkent ve eşi Dr. Nurcihan Başkent, Kadın Doğum Doktoru Op.Dr.Funda Doğaroğlu ve eşi Dr.İsmail Doğaroğlu, Psikolog Dr. Aynur Düzgünel ve eşi Dr. Ömür Düzgünel, Başhemşire Sevda Sümbül, Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi Mesul Müdürü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı. Doç. Dr. Kaan Uzunca, Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi İdari İşler Sorumlusu Ahmet Erdem, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Gece Yöneticisi Uğur Yuvarlak, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Halkla İlişkiler ve Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Selda Karacalar, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Kurumsal Pazarlama Görevlisi Metin Demirtaş, hastane personeli ile aileleri katıldı.  
Davetliler, iftarın ardından da, gecenin ilerleyen saatlerine kadar birlikte çay içip sohbet etti.


banner287


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493