Optimed’de Prematüre Günü kutlandı

17 Kasım Dünya Prematüre Günü Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi’nde düzenlenen etkinlik ile kutlandı.

Optimed’de Prematüre Günü kutlandı
banner301
17 Kasım Dünya Prematüre Günü Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi’nde düzenlenen etkinlik ile kutlandı. Pasta kesiminin ardından katılan bebeklere ve ailelere sertifika verildi. Etkinlik ikram ve kokteyl ile devam etti.

Çerkezköy Bakış -
Seminer salonunda düzenlenen etkinliğe Genel Müdür Op.Dr. Ayhan Arslan, Başhekim Op. Dr. Recep Çalışkan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz.Dr. Veysel Öz ,Yenidoğan  Yoğun Bakım Ünitesi sorumlu hemşireleri, hastanede doğan prematüre bebekler ve aileleri katıldı.

“BİZİM İÇİN BÜYÜK MUTLULUK KAYNAĞI”

Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op.Dr. Ayhan Arslan’ın yaptığı teşekkür konuşması ile başlayan etkinlik Başhekim Op. Dr. Recep Çalışkan’ın konuşması ile devam etti. Çalışkan, ‘’17 Kasım’ın bizim için ayrı bir önemi var. Yavrularımızla tekrar bir araya gelip, doğdukları gün ile şu anki halleri arasındaki gelişimi görmek bizim için büyük mutluluk kaynağı‘’ derken, Uz.Dr. Veysel Öz’e ve yeni doğan yoğun bakım ünitesinde çalışan görevlilere de ayrıca teşekkür etti.

HEMŞİRELERE TEŞEKKÜR ETTİ
banner287

Yeni Doğan Sorumlu Hekimi Uz.Dr. Veysel Öz de ailelere seslenerek ‘’Sağlıklı bir şekilde sizleri görmek çok güzel, insanlar özel varlıklar kadınlar daha da özel. Çok güzel bir varlık taşıyorsunuz, o akvaryum çok önemli bir yer. Hemşerilerimiz bir nevi geçici olarak sizin yerinizi alıyorlar. Onların bebeğe bakımı çok önemli ve bu zorlu yolculuğu başarı ile bitirmek, meyveleri görmek bizleri memnun ediyor.’’  dedi ve görevli hemşirelere teşekkür etti.

“ONLAR BİZİM MİNİK KAHRAMANLARIMIZ”

Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi sorumlu hemşiresi Ebru Gürkartal ise ‘’Prematüre bebekler bizim minik kahramanlarımız, sizlerin şefkatinden önce onlarla biz ilgilendik. Sağlıklı bir şekilde bebeklerinizi sizlere teslim etmek bizim için en önemlisi. Ben ve hemşire arkadaşlarım bu minik kahramanları kaliteli bir şekilde yaşatmak için elimizden geleni yaptık. Tüm ailelere ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.’’  dedi.

SERTİFİKA VERİLDİ

Pasta kesiminin ardından katılan bebeklere ve ailelere sertifika verildi. Etkinlik ikram ve kokteyl ile devam etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459