Optimed’den Samsunlulara sağlık indirimi

Özel Optimed Hastanesi ile Çerkezköy Samsunlular Derneği arasında indirim anlaşması imzalandı.

Optimed’den Samsunlulara sağlık indirimi
banner301
Özel Optimed Hastanesi ile Çerkezköy Samsunlular Derneği arasında indirim anlaşması imzalandı. Anlaşmaya göre dernek üyelerine ve birinci derece yakınlarına ayrıcalıklı hizmet sunulacak.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Samsunlular Derneği’nde imzalanan protokole Dernek Başkanı Enver Bayram, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Özel Optimed Hastanesi Kurumsal İletişim Görevlileri Metin Demirtaş ve Nagihan Aktaş katıldı.
banner287

AYRICALIKLI HİZMET

İmzalanan anlaşma gereği dernek üyeleri ve onların birinci derece akrabalarının Özel Optimed Hastanesi’nin hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak faydalanabileceğini kaydeden Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Enver Bayram anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
55 LİM
55 LİM - 2 yıl Önce

hHastanelerle bu yönde yapılan anlaşmar güzel olmuş istediğmiz özel hastaneye gidip üye kartımızı göstermemiz yeterli olup faydasını yeğenim gördüm dbeb olanlardan Allah razı olsun

Samsun merkez
Samsun merkez - 2 yıl Önce

İyi olmuş ellerinize yüreğinize sağlık birde hatıra ormanı purejesi vardı ağaç dikim ayları geldi galiba onuda halledinde daha güzel olacak. Yaşadığımız yerde dikili ağacımız bari olsun bekliyoruz sayın yönetin

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459