Şifayı İrmet’te buldu

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde geçtiğimiz günlerde eşine ender rastlanan ‘Pankreas başı kanseri’ operasyonu yapıldı.

Şifayı İrmet’te buldu
banner301
Çerkezköy Bakış - 41 yaşındaki Dilber Avren isimli hastayı yeniden sağlığına kavuşturan doktor Onur Kesler, yapılan müdahalenin 6 saat sürdüğünü ve tedavisinin zor bir hastalık olduğunu ifade etti.

“SARILIK ŞİKAYETİ İLE GELDİ”

Yapılan ameliyatın ardından açıklamada bulunan İrmet Hospital Hastanesi Genel Cerrah hekimlerimden Op.Dr.Onur Kesler, hastanın ilk olarak sarılık şikayeti ile geldiğini ifade ederek, yaptıkları geniş tetkiklerle pankreas başı kanseri olduğunu tespit ettiklerini söyledi.

banner287
6 SAAT SÜRDÜ

Doktor Kesler, teşhisin ardından hemen ameliyata girdiklerini de söyleyerek, “Ameliyatımız 6 saat sürdü. Eşine ender rastlanan bir hastalık ile karşı karşıya kaldık. Hastamızın 12 parmak bağırsağı, safra kesesi ve pankreasın bir kısmını aldık. Vücut anatomisinin bir çoğunu değiştirdik diyebiliriz. Eşine ender rastlanan bir hastalığın yanı sıra tedavisi de bir o kadar zor bir hastalık diyebiliriz. Yaklaşık 10 gündür hastanemizde kontrol altında olan hastamız şuan için iyi durumda.” şeklinde konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ

10 günlük kontrol süresinin ardından doktoru Onur Kesler ile gazetecilerin karşısına çıkan Dilber Avren isimli hasta, hekimi Onur Kesler ve tüm hastane personeline teşekkür ederek yeniden sağlığına kavuştuğu için mutlu olduğunu kaydetti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömür Engin
Ömür Engin - 2 yıl Önce

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin aman çok önemli bakımınıza saglıgınıza dikkat edin Doktorlarımız DA Allah başımızdan eksik etmesin emeklerine saglık bu ameliyat vipılmı diye adlandırılıyor.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459