Vatandaşı sevindirecek haber

Sağlık Bakanlığı tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne 5 uzman hekim ataması daha yapıldı. Bu atamayla birlikte kısa süre içinde atanan hekim sayısı 21’e yükseldi. Yakın zamanda yeni hekim atamalarının daha yapılması bekleniyor.

Vatandaşı sevindirecek haber

Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün’ün Ankara temaslarının ardından Tekirdağ’a 24 hekim ataması yapıldı. 
Buna göre Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne Beyin ve Sinir Cerrahı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ile Nöroloji Uzmanı ataması yapıldı. Atamalardan en çok faydalanan ilçe Çerkezköy oldu.
Atama haberini AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel sosyal medya hesabından duyurdu. Yüksel, “İlimizin doktor ihtiyaçlarıyla alakalı olarak, Milletvekillerimizle birlikte yapmış olduğumuz taleplerimizi birçok branştaki açığımızı gidererek karşılandı. Başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr Ahmet Demircan Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Ahmet Baha Öğütken, Müsteşarımız Sayın Eyüp Gümüş’e teşekkür ederim.” dedi.

16 HEKİM ATAMASI YAPILMIŞTI

Çerkezköy’ün yanı sıra Kapaklı ve Saray’da yaşayan vatandaşlara da sağlık hizmeti veren ve günde yaklaşık 5 bin kişinin tedavi gördüğü Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kısa süre önce de 16 uzman hekim ataması yapılmıştı. Son tayinlerle birlikte Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne atanan hekim sayısı 21 oldu.

banner287

GECE POLİKLİNİK HİZMETİ

Bir süre önce Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Doç. Dr. Fergan Genç, gece poliklinik hizmeti verilmesine karar vermişti. Buna göre Dahiliye, KBB ve Genel Cerrahi poliklinikleri Acil Servisin bulunduğu alanda saat 18.00 ile 23.30 saatleri arasında hasta kabulünü başladı. Kısa süre içinde bu poliklinik hizmetlerine Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı da eklenecek. 
Öte yandan, vatandaşların en büyük şikayetlerinin başında gelen poliklinik muayenesi için gece sıra numarası alma sıkıntısı da ortadan kalkacak. Bunun için yapılan çalışmalarda sona gelindi. 


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 11 ay Önce

HELAL...

Tuncay
Tuncay - 11 ay Önce

Nevar sa AKP de var vayda

Zubeyir kilic
Zubeyir kilic - 11 ay Önce

Herseyi yaptini ck guzel peki neden kapakli insanlarini cerkez koydeki devlet hastanesine gondermiyorsunuz neden kapakli halkini cekez koyun kenar mahalesinden gonderiyorsunuz meekeze neden sokmuyorsunuz sizler kadir baskandanmi korkuyorsunuz yoksa ulastirma danmi yoksa cerkezkoy belediyesindeni neden bu insanlara eziyet ediyor sunuz gelin kapalidan cerkeze gidin munubuslerin nerden gittiyini gorunde belki kapakli munubuslerinde ataturk cacdesine atama yaparsiniz kapakliyi neden disliyoraunuz kapaklinin icinden cerkez koyun munu busleri kapklinin icinden calisiyor ve ataturk caddesinden gidiyor neden kapaklinin munubuslerini godermiyorsunuz gelde de gor sayin tekir dagini temsil eden vekiler

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 11 ay Önce

CHP ÇOK ÇALIŞIYOR MAŞAALLAH KIZILPINAR YOLLARI HALEN ÇAMUR))))???AKP DE OLMASA ...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306