YESİDEF’e İrmet ayrıcalığı

Çerkezköy Özel İrmet Hastanesi ile Yemek İstanbul Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Yemek Sanayicileri Dernekleri Federasyonu (YESİDEF) arasında indirim protokolü imzalandı.

YESİDEF’e İrmet ayrıcalığı
banner301

Çerkezköy Bakış - İndirim protokolü Hastane Müdür Yardımcısı Leyla Alkan, Kurumsal İletişim Sorumlusu Füsun Özcan ve Yemek İstanbul Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Yemek Sanayicileri Dernekleri Federasyonu (YESİDEF) Genel Başkanı Hüseyin Bozdağ arasında imzalandı. İmza protokolüne istinaden Yemek İstanbul çalışanları ve birinci derece yakınları Özel İrmet Hastanesi’nde yaptıracakları işlemlerden ayrıcalıklı faydalanacaklar. İmzaladıkları protokolle ilgili konuşan Bozdağ “Ailecek Özel Çerkezköy İrmet Hastanesi’ni tercih etmekteyiz, başarılarının devamını diliyorum. İmzalamış olduğumuz protokolün her iki kurum için de hayırlısı olmasını diliyorum’’ dedi.
 

banner287
HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİ

Hastane Müdür Yardımcısı Leyla Alkan ise yapılan anlaşmanın iki kurum içinde hayırlı olmasını temenni ederek “Hüseyin Bozdağ'a yeni hekim kadromuz, yayımlanan İrmet aktüel dergimizin yeni 3.sayısı ve Trakya'da öncülük ettiğimiz sağlık turizmi hizmetlerimizden bahsettik. Ailece hastanemizi tercih ettiklerini dile getiren ve başarılarımızın devamını dileyen Hüseyin Bey'e ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459