1911 Çerkezköyspor göz sağlığında Dünyagöz’ü tercih etti

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 12.Grupta mücadele eden temsilcimiz 1911 Çerkezköyspor ile Dünyagöz Hastaneler Grubu arasında hizmet protokolü imzalandı.

1911 Çerkezköyspor göz sağlığında Dünyagöz’ü tercih etti
banner488
banner301

Çerkezköy Bakış - 1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Uğur Erem, Genel Kaptan Sebahattin Çolakoğlu, Dünyagöz Çorlu Hastane Müdürü Hamdi Güngör ve Dünyagöz İş Geliştirme Uzmanı Füsun Özcan’ın katılımıyla imzalanan protokol kapsamında 1911 yöneticileri ve futbolcular Dünyagöz’ün sunduğu sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilecekler.

HAYIRLI OLSUN

banner287
İmzalanan protokol ile ilgili açıklama yapan Dünyagöz Çorlu Hastane Müdürü Hamdi Güngör, “Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak, vermiş olduğumuz hizmetlerde her zaman hasta memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz. Hedefimiz, kurumlar ile iş birliğine girerek daha geniş bir kitleye ulaşmak ve hastalarımıza bugüne kadar olduğu gibi en iyi şekilde hizmet sunmak. Çerkezköy’ü BAL’da temsil eden 1911 Çerkezköyspor yöneticileri ve futbolcuları ile de iş birliğine gittik. Takımı başarılar diliyoruz.” dedi.1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Uğur Erem de anlaşmanın iki taraf içinde hayırlı olmasını temenni etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner462

banner306

banner459