1911 Çerkezköyspor’da 4 imza

Bölgesel Amatör Ligde ilçemizi temsil edecek 1911 Çerkezköyspor da transfer çalışmalarına başlandı.

1911 Çerkezköyspor’da 4 imza
banner301

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz gün Teknik direktör Yahya Aydın ile anlaşan 1911 Çerkezköyspor dün kulüp tesislerindeki imza töreninde geçen sezon kadrosunda yer alan 4 futbolcusuyla yeniden sözleşme imzaladı.
 

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Çerkezköy 1911 Spor Tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Uğur Erem, “Geçen sezon takımımızın Bölgesel Amatör Lig’e çıkmasında büyük emekleri olan 4 arkadaşlarımızla bugün yeniden anlaşıyoruz. Bazı arkadaşlarımız burada olmadığı için onlarla yüz yüze görüşme fırsatını yakalayamadık henüz. Buraya geldiklerinde onlarla da görüşmelerimizi gerçekleştireceğiz. Aramıza katılan futbolcularımıza şimdiden başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.
Başkan Erem’in konuşmasının ardından Sedat Çolak, Şafak Törin, İsmail İnan ve Selçuk Tekeci ile 2017-2018 sezonu için sözleşme imzalandı.
 

banner287
DIŞ TRANSFER GÖRÜŞMELERİ BAŞLIYOR

İmza törenin ardından açıklamalarda bulunan 1911 Çerkezköyspor Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptan Sebahattin Çolakoğlu, “İç transferde 7 oyuncuyla görüşeceğimizi söylemiştik ve dördüyle anlaştık. Diğer oyuncularla görüşmelerimiz devam ediyor. Oyunculardan biri yurtdışında ve 17 – 18 Temmuz gibi burada olacak ve yüz yüze görüşme gerçekleştireceğiz. İç transfer görüşmelerimizi bu futbolcularla kapatacağız gibi görünüyor.” dedi. Çolakoğlu, dış transfer çalışmalarının ise pazartesi günü başlayacağını bu kapsamda 16-17 futbolcu ile görüşeceklerini belirtti.
 

KAMP PROGRAMI AÇIKLANDI

31 Temmuz’da tanışma yemeği düzenleneceğini ifade eden 1911 Çerkezköyspor Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptan Sebahattin Çolakoğlu “Takımımız 1 Ağustos’ta top başı yapacak. İlk etap çalışmalarımızı Çerkezköy’deki tesislerimizde gerçekleştireceğiz. Yaklaşık 10 günlük bir çalışmanın ardından 2 gün tatil yapılacak ve Kartepe ya da Bolu’da düzenleyeceğimiz 10 – 12 günlük kamp programımız başlayacak.” açıklamalarında bulundu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459