1911’de yeni başkan Uğur Erem oldu

Bu yıl Tekirdağ Süper Amatör Lig’de şampiyonluk ipini göğüsleyen ve Bölgesel Amatör Lig’e yükselen 1911 Çerkezköyspor’da yapılan kongrenin ardından Kulüp Başkanlığı’na tek liste ile giren Çerkezköy Belediyesi CHP’li Meclis üyesi Uğur Erem seçildi.

1911’de yeni başkan Uğur Erem oldu
banner301

Çerkezköy Bakış -

DİVAN HEYETİ OLUŞTURULDU

1911 Çerkezköyspor’da 16 Haziran tarihinde yapılan ilk kongrede çoğunluk sağlanamazken, ikinci kongre 23 Haziran’da çoğunluk aranmaksızın toplandı. 1911 Çerkezköyspor tesislerinde gerçekleştirilen kongrede açılış ve yoklamanın ardından Divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığı’na Nedim Yılancı seçilirken, divan üyeliklerine ise Uğur Can Avcılar ile Faik Onur Kaya getirildi.
 

NARÇIN FAALİYET RAPORUNU OKUDU

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mevcut Başkan Murat Narçın Yönetim ve Denetim Kurulu faaliyet raporunu okudu. Okunan raporların oy birliğiyle kabul edilmesinin ardından tahmini bütçe okundu. Tahmini bütçeyi kongreye tek liste olarak giren Uğur Erem okudu. Erem yaptığı konuşmada, “Aidat geliri bin 284 TL, reklam 100 bin TL, bağış 800 bin TL, sponsor 200 bin TL ve diğer 100 bin TL. Sporcu gideri 800 bin TL, teknik kadro 100 bin TL, sağlık 10 bin TL, tesis giderleri 25 bİn TL, TFF ve ASKF giderleri 50 bin TL, BAL katılma bedeli 25 bin TL, Muhtelif giderler 191 bin 284 TL olmak üzere gelir ve giderler toplamı 1 milyon 201 bin 284 kuruş” diye konuştu.
 

GEÇMİŞ YÖNETİME TEŞEKKÜR ETTİ

Uğur Erem tahmini bütçeyi okuduktan sonra eski yönetime yapmış oldukları görevlerden dolayı teşekkür etti. Erem “Başkanımızın ve diğer arkadaşlarımızın önerisi ve teveccühü ile herkesi kucaklayabilen yeni bir yönetim oluşturmayı hedefledik. Sivil toplum örgütlerini yönetmek, siyasi partilerde STK’larda ve derneklerde zor iştir. Taşın altına elini sokanın adeta eli taşın altında uzunca bir süre kalıyor. Malzemecisinden başkanına kadar geçmişte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 

banner287
“ÇERKEZKÖYLÜLÜK BİLİNCİYLE HAREKET EDECEĞİZ”

Bu hafta içerisinde yeni yönetimle toplantı yaparak görev dağılımına gideceklerini ifade eden Erem, “Çok hızlı hareket etmek zorundayız. Çünkü ayın 14’ünde en geç BAL’a katılmak için başvurumuzu yapmak zorundayız. Kaldığı kadarıyla piyasadaki futbolcu sporcu arkadaşlarla temasa geçmek zorundayız. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de belediyeyi arkamıza alarak başkanımızın büyük desteğiyle fakat aynı zamanda yönetim kurulu ve dışarıdaki üyelerimizin, üye olmayan herkesin desteğini alarak Çerkezköylülük bilinci içinde hareket edeceğiz” açıklamasında bulundu.

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Uğur Erem konuşmasının sonunda ise, “Zor bir sürece giriyoruz ama geniş yelpazeli bir ekip var. Hem önceki yönetimde ki arkadaşların tecrübelerine hem de yeni genç dinamik arkadaşlarımızın enerjilerini katarak çok başarılı olacağımızı düşünüyorum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından Uğur Erem’in listesi okunurken, yeni yönetim oy birliğiyle kabul edildi.

YENİ YÖNETİM

Tek liste ile seçime giren Uğur Erem'in yönetiminde şu isimler yer aldı; Yönetim Asil; Muzaffer Savaş, Hasan Pektaş, Yıldırım Avcı,  Sebahattin Çolakoğlu, Yakup Cin, Uğur Can Avcılar, İbrahim Çapalı, Ramazan Güneşlioğlu, Sunay Çavuşoğlu, Yaşar Akyüzlü, Kemal Gümüş, Rıdvan Küçük, Kuntay Şahin Özkan ve Gökhan Biberoğlu. Yedek Yönetim; Necmettin Çınar, Hasan Aslan, Furkan Tezcan, Ahmet Yıldız, Selahattin Turlin, Hasan Avan, Güntay Çakır, Özcan Ballı, Ensar Sivrioğlu, Abdulkadr Doğruer, Aykut Döngel, Mustafa Dülger, Neset Küçük, Harun Uyman ve Furkan Vardar.

NARÇIN DENETİM ÜYESİ OLDU

Denetim üyesi; Bülent Sezgin, Murat Narçın ve Neset Küçük ile Federasyon Delegeleri Uğur Erem, Muzaffer Narçın ve Murat Narçın olarak belirlendi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2017, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459