1923 Çerkezköy Spor Kulübü liglere hazırlanıyor

Eylül ayında kurulan ve Aralık ayı itibari ile faaliyetlerine başlayan 1923 Çerkezköy Spor Kulübü Derneği, tüm hızıyla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. 6-14 yaş gruplarına futbol ve tenis başta olmak üzere bir çok spor branşında hizmet verdiklerini söyleyen 1923 Çerkezköy Spor Kulübü Derneği’nin hem başkanı hem de antrenörü olan Zeki Yazgaç, “Gençlerimize, sporun yarışmacı ruhunu aşılamak amacındayız. Çok yakında çeşitli liglerde yer almaya başlayacağız. Gençler için spor, olmazsa olmazdır.” İfadelerini kullandı.

1923 Çerkezköy Spor Kulübü liglere hazırlanıyor
banner301
ÇerkezköyBakış - 1923 Çerkezköy Spor Kulübü, faaliyetlerine devam ediyor.
ARALIK AYINDA FAALİYETE BAŞLADILAR
1923 Çerkezköy Spor Kulübü Derneği, Eylül ayında kuruluşunu tamamlayarak Aralık ayı itibariyle faaliyetlerine başladı. Dernek merkezi olarak Çerkezköy Sakatlar Derneği Binası’nda bulunan 1923 Çerkezköy Spor Kulübü Derneği’nin kurucu başkanlığını Zeki Yazgaç üstleniyor.
“BİRÇOK BRANŞTA FAALİYET GÖSTERECEĞİZ”
Zeki Yazgaç, 6-14 yaş arasındaki sporculara hizmet verdiklerini söyleyerek  “Spor kulübümüzde benimle beraber 2 antrenörümüz daha var. Ömer Soner Ökte ve Selami Batmaz hocalarımız bizlerle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Futbol başta olmak üzere tenis, basketbol, voleybol gibi birçok spor dalında özellikle bir talep gelmesi halinde başka spor branşlarında da hizmet vereceğiz.” Diye konuştu.
banner287CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ FAALİYET VERİYOR
Spor Kulübü’nde faaliyette olan sporcularla hafta sonu bir araya geldiklerini kaydeden Yazgaç, şunları söyledi: “Ben aynı zamanda Marmara Üniversitesi Bayan Futbol Takımı’nın antrenörüyüm. Burada Çerkezköylü genç sporcularla bir arada olacağım için de ayrıca çok heyecanlı ve mutluyum. Eğitimlerimiz Cumartesi ve Pazar günleri olacak. Futbol branşımızın eğitimler Kızılpınar’da bulunan Rüzgar Halı saha’da yapılıyor. Bütün gençlerimizi spor yapmaya davet ediyorum. Spor yaparken aynı zamanda yarışma ruhunu da edinmelerin önemsiyoruz. Bu yüzden çok kısa bir zaman sonra çeşitli liglere katılacağız. Gençlerimizi 1923 Çerkezköy Spor Kulübü Derneği’ne bekliyoruz.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2013, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459