1.Amatör Kümede ertelenen maçlar oynandı

Tekirdağ 1. Amatör Kümede ertelenen 14.hafta müsabakaları oynandı. A Grubu’nda Malkara 14 Kasımspor, B Grubu’nda ise Çerkezköy Doğanspor şampiyonluğa ulaştı.

1.Amatör Kümede ertelenen  maçlar oynandı
banner301
Çerkezköy Bakış - 1. Amatör Küme B Grubu’nda şampiyonluğunu ilan eden Çerkezköy Doğanspor erteleme müsabakasında deplasmanda Vakıflar Güvenspor’a 2-1 mağlup oldu. Fevzipaşaspor deplasmanda Ergenegücü Ulaşspor ile 2-2 berabere kalırken, Çerkezköy 1923 Gençlikspor sahasında  ağırladığı Çorlu Trakya Balkanspor’u 2-1 mağlup etti.

ŞAMPİYON DEPLASMANDA KAYBETTİ

1.Amatör Küme B Grubu’nda geçtiğimiz hafta şampiyonluğunu ilan eden Çerkezköy Doğanspor deplasmanda karşılaştığı Vakıflar Güvenspor’a 2-1 yenildi. Ligde ilk kez mağlubiyet ile tanışan Çerkezköy Doğanspor 42 puanda kaldı. Vakıflar Güvenspor ise aldığı galibiyet ile puanını 30’a çıkardı.

PAŞA BERABERE KALDI

Pazar günü Ergene Sahasında oynanan müsabakada karşı karşıya gelen Ergenegücü Ulaşspor ile Fevzipaşaspor 2-2 berabere kaldı. Bu sonuçlar ile Ergenegücü Ulaşspor son haftaya 37 puanla 2.sırada girerken, Fevzipaşaspor haftayı 20 puanla 9.sırada tamamladı. Düşme potasında bulunan Fevzipaşaspor ligin son haftasında şampiyon Çerkezkö Doğanspor ile karşılaşacak.
banner2871923 GENÇLİKSPOR KAZANDI

Geçtiğimiz hafta sahasında Ergenegücü Ulaşspor’u 3-2 mağlup eden Çerkezköy 1923 Gençlikspor  bu hafta da sahasında ağırladığı Çorlu Trakya Balkanspor’u 2-1 mağlup etti. Son 2 haftada aldığı 2 kritik galibiyet ile ateş hattından uzaklaşan Çerkezköy 1923 Gençlikspor  haftayı 22 puanla 5.sırada tamamladı. Çorlu Trakya Balkanspor ise 21 puanla 6.sırada kaldı.

DİĞER MAÇLAR

Haftanın diğer karşılaşmalarında ise Sağlık Mahallesispor, Büyük Yoncalıspor’u 7-2 mağlup etti. İki Çorlu temsilcisi Çorluspor ile Çorlu Korespor’un  karşı karşıya geldiği mücadelede ise gülen taraf 4-0 ile Çorluspor oldu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459