1.Amatör Küme’de haftanın görünümü

1.Amatör Küme B Grubu’nda ilk hafta 5 maç oynandı.

1.Amatör Küme’de haftanın görünümü
banner301
Çerkezköy Bakış - 1.Amatör Küme B Grubu’nda sezon ilk hafta maçlarıyla başladı. Ergenegücü Ulaşspor, Sağlık Mahallesispor, Büyük Yoncalıspor, Çerkezköy Doğanspor ile Çerkezköy Fevzipaşaspor haftayı galibiyetle tamamladı.

DOĞANSPOR GALİBİYETLE BAŞLADI

İlçe temsilcilerimizden Çerkezköy Doğanspor sahasında Çorlu Trakya Balkanspor ile karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmanın ilk devresi golsüz sona erdi. İkinci devrede baskısını sürdüren Çerkezköy Doğanspor organize geliştirdiği atakta sonuca giderek karşılaşmada 1-0 öne geçti. Çerkezköy Doğanspor son bölümlere doğru bir gol daha bularak farkı ikiye çıkardı. Çerkezköy Doğanspor karşılaşmadan 2-0 üstünlükle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

ERGENEGÜCÜ DEPLASMANDA KAZANDI

Haftanın bir diğer karşılaşmasında Vakıflar Güvenspor ile Ergenegücü Ulaşspor karşı karşıya geldi. Ergene Sahası’nda oynanan karşılaşma adeta karşılıklı gol düellosuna sahne oldu. Ergenegücü Ulaşspor karşılaşmadan 3-2 üstünlükle ayrılarak lige galibiyetle başladı.

1923 GENÇLİK DEPLASMANDA YENİLDİ

İlçe temsilcilerimizden Çerkezköy 1923 Gençlikspor deplasmanda Sağlık Mahallesispor ile karşı karşıya geldi. Ergene Sahası’nda oynanan karşılaşmanın ilk devresi ev sahibi ekip Sağlık Mahallesispor’un 2-0’lık üstünlüğüyle tamamlandı. Çerkezköy 1923 Gençlikspor ikinci devrede farkı bire indirse de devamını getiremedi. Çerkezköy 1923 Gençlikspor karşılaşmadan 2-1 mağlup ayrıldı.

YONCALI ZORLANMADI

Büyük Yoncalıspor ile Çorlu Korespor, Saray Sahası’nda karşı karşıya geldi. Ev sahibi ekip rakibi karşısında sonuca gitmekte zorlandı. İlk golün ardından oyun kontrolünü eline almayı başaran Büyük Yoncalıspor ilerleyen dakikalara doğru bir gol daha bularak aradaki skor farkını ikiye çıkardı. Farkın ikiye çıkmasının ardından Büyük Yoncalıspor oyunu istediği gibi yönlendirdi. Çorlu Korespor farkı bire indirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Bir gol daha bulan Büyük Yoncalıspor karşılaşmadan 3-0 üstünlükle ayrıldı.
banner287

PAŞA’DA 3 PUAN KEYFİ

İlçe temsilcilerimizden Fevzipaşaspor Veliköy Sahası’nda Çorluspor’u ağırladı. Rakibi karşısında etkili bir oyun sergileyen Çerkezköy Fevzipaşaspor sonuca 3-0 üstünlükle ulaşarak sezona galibiyetle başladı.

PUAN DURUMU

1.Büyük Yoncalıspor 3
2.Fevzşipaşaspor 3
3.Çerkezköy Doğanspor 3
4.Ergenegücü Ulaşspor 3
5.Sağlık Mahallesispor 3
6.Vakıflar Güvenspor 0
7.Çerkezköy 1923 Gençlikspor 0
8.Çorlu Trakya Balkanspor 0
9.Çorlu Korespor 0
10.Çorluspor 0

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459