2. Amatör’de final haftası

Tekirdağ 2. Amatör Ligi D grubunda son hafta karşılaşmaları oynanacak. Gruptan çıkacak ikinci takım ise bu hafta belli olacak.

Çerkezköy Bakış
2. Amatör’de final haftası

Çerkezköy Bakış - Ligde 29 puanla Kapaklı Kartalspor, ikinci; Karaağaç Köyüspor ise 28 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Bir üst lige çıkmak için mücadele veren iki takımdan hangisinin bunu başaracağı heyecanla bekleniyor.
 

KARAAĞAÇ LİDER İLE KARŞILAŞACAK

Ligde 28 puanla 3. sırada bulunan Karaağaç Köyüspor, lider Kapaklı Başakşehir Koleji Gençlikspor ile karşılaşacak. Şampiyonluğunu ilan edene kadar 11’de 11 yapan Başakşehir Koleji, şampiyonluğun ardından çıktığı iki karşılaşmayı da kaybetti. Karşılaşmayı kazanıp Kapaklı Kartalspor’un puan kaybetmesini bekleyecek olan Karaağaç Köyüspor’da hataya yer yok. Karşılaşma 20 Mayıs Pazar günü saat 15.00’da Kapaklı Sahasında oynanacak. Karşılaşmayı Eren Ercan yönetecek. Ercan’ın yardımcıları ise Mert Doğan ve Süleyman Can Öztürk olacak.

banner287
KARTAL YONCALI DEPLASMANINDA

Ligde 29 puanla 2. sırada yer alan Kapaklı Kartalspor, 8 puanla 6. sırada yer alan Küçük Yoncalıspor deplasmanına konuk olacak. Kendisinden hemen bir puan geride Karaağaç Köyüspor bulunan Kapaklı Kartalspor ligin kapanış haftasını hata yapmadan tamamlayıp bir üst lige çıkmak istiyor. Bu heyecanlı karşılaşma 20 Mayıs Pazar günü saat 15.00’da başlayacak. Karşılaşmanın hakemliğini Mustafa Öztürk yapacak. Öztürk’ün yardımcıları ise Mehmet Özek ve Tarık Kılıç olacak.

SAMSUNLULAR GÜNGÖRMEZ İLE KARŞILAŞACAK


Ligde 7 puanla 7. sırada yer alan Samsunlular Yaşar Doğuspor, 1 puanla son sırada yer alan Güngörmezspor’u ağırlayacak. Karşılaşma 20 Mayıs Pazar günü saat 15.00’da Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksinde oynanacak.
Ligin son haftasında normalde Fevzipaşaspor ile de Kızılpınar Uzayspor karşılaşacaktı. Fevzipaşaspor, ligden çekildiği için Kızılpınar Uzayspor, kümen 3-0 galip sayılacak. Kızılpınar Uzayspor bu üç puanla puanını 29’a yükseltse de, Kapaklı Kartalspor yenilse bile ikili averajda geride olduğu için çıkma şansı yakalayamayacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306