2. amatörde son hafta

Tekirdağ 2.Amatör Ligi’nde heyecan hafta sonu oynanacak son hafta müsabakaları ile sona erecek.

2. amatörde son hafta
banner301

Çerkezköy Bakış - D ve E Gruplarında müsabakaların tamamlandığı Tekirdağ 2.Amatör Ligi’nde A, B ve C gruplarında son hafta karşılaşmaları oynanacak.

ŞAMPİYON ÇERKEZGÜCÜSPOR

Tamamlanan D Grubu’nda Çerkezgücüspor lider olarak, Kızılpınarspor ise 2.olarak 1.Amatör Lig’e yükseldi. E Grubu’nda ise Çukuryurtspor ile Tekirdağ Marmaraspor 1.Amatör Lig’e yükselme başarısını gösterdi.

ERİKLİCE ZEYTİNSPOR ŞAMPİYON

banner287
Tekirdağ 2.Amatör Ligi A Grubu’nda 14.hafta karşılaşmaları oynanacak. 31 puanla liderliği garantileyen ve bir üst lige yükselen Eriklice Zeytinspor haftayı maç yapmadan tamamlayacak.27 puanla haftaya 2.sırada giren Kozyörükspor sahasında Tekirdağ İdman Yurduspor’u konuk edecek. 25 puana sahip Tekirdağ Süleymanpaşa Altınovaspor ise sahasında Şarköy Yıldız Gençlikspor’u ağırlayacak. Haftanın bir diğer karşılaşmasında ise Kazanderespor ile Yavuzspor karşı karşıya gelecek.

B GRUBU LİDERİ 100.YILSPOR

B Grubu’nu lider tamamlayan 100.Yılspor son hafta Karacakılavuzspor takımını konuk edecek. 2.sıradaki Kumbağspor ise Çerkezmüsellimspor’u  ağırlayacak. Şalgamlı Gençlikspor’un maç yapmayacağı haftada Lahana Köyü Yeşilovaspor ile Karadeniz Gençlikspor karşı karşıya gelecek.

C GRUBU LİDERİ MİSİNLİSPOR

C Grubu’nda ise şampiyon olan Misinlispor 2.sıradaki Ahimehmet Gençlikspor ile sahasında karşılaşacak. Kırkgöz Gençlikspor’un Yıldız Gençlikspor’a konuk olacağı son hafta müsabakalarında Paşaalanspor ile Esenspor karşı karşıya gelecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306