2.Amatör Küme kuraları çekildi

Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu toplantı salonunda yapılan kura çekimi ile 2.Amatör Küme takımlarının grupları belirlendi.

2.Amatör Küme kuraları çekildi
banner301
Çerkezköy Bakış - 26.02.2017 tarihinde başlayacak olan 2.Amatör Küme gruplarında ilçemiz Çerkezköy’ü Samsunlular Yaşardoğuspor, Çerkezgücüspor, Kızılpınarspor ve Kızılpınar Uzayspor takımları temsil edecek. Kapaklı’yı ise Pınarçaspor, Karaağaçköyüspor ve Kapaklı Kartalspor takımları  temsil edecek.

33 TAKIM 5 GRUP

Toplantı sonucunda 2. Amatör kümenin 33 takımın katılımıyla, 5 grupta, çift devreli lig usulüne göre oynatılması, 2.Amatör Kümede grup şampiyonlarının direk bir üst kümeye terfi ettirilmesi, grup ikincileri arasında tarafsız sahada tek devreli lig usulüne göre oynanacak play off müsabakaları sonucu puan sıralamasındaki ilk üç takımın daha bir üst kümeye terfi ettirilmesi kararları alındı.

A GRUBU

A Grubu’nda Malkara ilçesinden Kozyörükspor, Şarköy ilçesinden Şarköy Yıldız Gençlikspor, Eriklice Zeytinspor, Süleymanpaşa ilçesinden Altınovaspor, Kazanderespor, Yavuzspor, Tekirdağ İdman Yurduspor mücadele edecek.

B GRUBU

banner287
B Grubu’nda ise Hayrabolu ilçesinden Şalgamlı Gençlikspor, Lahana K. Yeşilovaspor, Çerkezmüsellimspor, Süleymanpaşa ilçesinden Karadeniz Gençlikspor,Karacakılavuzspor, Kumbağspor, 100.Yılspor takımları yer alıyor.

C GRUBU

C Grubu’nda Çorlu’dan Yıldız Gençlikspor, Paşaalanspor, Ergene’den Kırkgöz Gençlikspor, Misinlispor, Ahımehmet Gençlikspor, Esenspor, Muratlı’dan ise Muratlı 1935spor mücadele edecek.

D GRUBU

2. Amatör Küme D Grubu’nda ilçemizden Samsunlular Yaşar Doğuspor, Çerkezgücüspor, Kızılpınarspor ve Kızılpınar Uzayspor mücadele edecek. Grubun diğer takımları ise Kapaklı’dan Pınarçaspor ve Çorlu’dan Demirkaya Yenice takımları oldu.

E GRUBU

6 takımın yer aldığı E Grubu’nda ise Kapaklı’dan Karaağaç Köyüspor ve Kartalspor takımları ile Saray’dan Çukuryurtspor, Küçük Yoncalıspor, Güngörmez ve Tekirdağ Marmaraspor takımları mücadele edecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306