banner507

2.yarıya galibiyetle başladılar

Tekirdağ 2.Amatör Ligi’nde Çerkezköy ve Kapaklı takımlarının yer aldığı D ve E gruplarında 2.devre başladı.

2.yarıya galibiyetle başladılar
banner301

D Grubunda mücadele eden Samsunlular Yaşar Doğuspor deplasmanda konuk olduğu Pınarça Köyüspor takımını 2-1 mağlup etti. Namağlup liderliğini sürdüren Çerkezkgücüspor ise sahasında Demirkaya Yenicespor’u 5-2 mağlup etti. Kızılpınar derbisinde ise Kızılpınarspor, Kızılpınar Uzayspor’u 3-0 mağlup etti.

Çerkezköy Bakış - 2.Amatör Ligi D Grubu’nda 2.devre heyecanı başladı. İlk devreyi galibiyet alamadan tamamlayan Samsunlular Yaşar  Doğuspor  Kapaklı Sahası’nda Pınarça Köyüspor’a konuk oldu.  Karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan konuk ekip Samsunlular Yaşar Doğuspor ilk galibiyetini elde ederek haftayı 4 puanda tamamladı. Pınarça Köyüspor ise 10 puanla 3.sırada kaldı.
 

ÇERKEZGÜCÜSPOR LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Ligde namağlup liderliğini sürdüren Çerkezgücüspor ise sahasında Demirkaya Yenicespor’u konuk etti. Veliköy Sahası’nda oynanan mücadeleden 5-2 galibiyet ile ayrılan Çerkezgücüspor 6.maçında 6.galibiyetini aldı. 18 puanla liderliğini sürdüren Çerkezgücüspor attığı 21 gole karşılık kalesinde 9 gol gördü.
 

KIZILPINAR DERBİSİ

Tekirdağ 2.Amatör Ligi D Grubu 2.devresinde Kızılpınar derbisi heyecanı yaşandı. Çorlu Ahmet Taner Kışlalı Stadı’nda oynanan müsabakada Kızılpınarspor ile Kızılpınar Uzayspor karşı karşıya geldi. Mücadeleden 3-0 galip ayrılan Kızılpınarspor haftayı 13 puanla 2.sırada tamamladı. Kızılpınar Uzayspor ise 1 puanla son sırada kaldı.
 

KARAAĞAÇ GALİP GELDİ

E Grubu’nda ise Karaağaç Köyüspor ile Tekirdağ Marmaraspor karşı karşıya geldi. Kapaklı Sahası’nda oynanan ve çekişmeli geçen mücadeleden 4-3 galip ayrılan Karaağaç Köyüspor 15 puanla liderliğini sürdürdü.  Tekirdağ Marmaraspor ise 12 puanla 3.sırada kaldı.
 

banner287
BERABERE BİTTİ

E Grubu’nun bir diğer mücadelesinde Güngörmezspor ile Kapaklı Kartalspor 2-2 berabere kaldı. Güngörmezspor haftayı 5 puanla 4. sırada, Kapaklı Kartalspor ise haftayı 4 puanla 5.sırada tamamladı.
 

TAM 13 GOL

Haftanın en gollü karşılaşmalarından biri olan mücadelede ise ise Çukuryurtspor deplasmanda Küçük Yoncalıspor’u 12-1 mağlup etti. Farklı galibiyet ile Çukuryurtspor haftayı 15 puanla 2.sırada tamamlarken, Küçük Yoncalıspor 1 puanla son sırada kaldı.
 

A GRUBU LİDERİ KOZYÖRÜKSPOR

Tekirdağ 2.Amatör Küme A Grubu’nda 8.hafta mücadeleleri oynandı. Şarköy Sahası’nda oynanan mücadelede Şarköy Yıldız Gençlikspor, Kazanderespor’u 4-1 mağlup etti. Eriklice Zeytinspor deplasmanda Yavuzspor’u 4-3, Tekirdağ Süleymanpaşa Altınovaspor da Tekirdağ İdman Yurduspor’u 3-0 mağlup ederek haftayı galibiyet ile tamamladı. Haftayı bay geçen Kozyürükspor 18 puanla liderliğini sürdürürken, Eriklice Zeytinspor aynı puanla 2.sırada yer alıyor. Kazanderespor ise haftayı 1 puanla son sırada tamamladı.
 

LİDER 100.YILSPOR

B Grubu’nda ise 13 Kasım Sahası’nda 2 karşılaşma oynandı. Karadeniz Gençlikspor Şalgamlı Gençlikspor’u 4-3 yenerek haftayı 12 puanla 4.sırada tamamladı. Kumbağspor ise  deplasmanda Karacakılavuzspor’u 2-0 mağlup etti ve haftayı 16 puanla 2.sırada tamamladı. Tam 14 golün atıldığı maçta ise Çerkezmüsellimspor, Lahana Köyü Yeşilovaspor’u 10-4 biten skorla yenmeyi başardı. Haftayı bay geçen 100. Yılspor haftayı 18 puanla lider tamamladı.
 

C GRUBU LİDERİ MİSİNLİSPOR

C Grubu’nda lider Misinlispor deplasmanda karşılaştığı Esenspor’u 4-2 mağlup ederek 16 puana ulaştı ve liderliğini sürdürdü. Ahimehmet Gençlikspor ise sahasında konuk ettiği Muratlı 1935 takımını 6-0 mağlup etti. Bir diğer karşılaşmada ise Kırkgöz Gençlikspor sahasında Paşaalanspor’u 7-1 mağlup etti. Yıldız Gençlikspor takımı ise haftayı maç yapmadan tamamladı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2017, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493