41 kere maşallah

Kapaklı Sitespor U12 Takımı sezonu en yakın rakibinin 5 puan önünde ilk sırada tamamladı.

41 kere maşallah
banner301
Kapaklı Sitespor U12 Takımı sezonu 24 puanla ilk sırada tamamladı. 8 maçta 8 galibiyet elde eden Kapaklı Sitespor attığı 41 gole karşılık kalesinde sadece 1 gol gördü.

D GRUBU’NDA MÜCADELE VERDİ

Kapaklı Sitespor U12 Takımı, D Grubu’nda mücadele verdi. Kapaklı Sitespor U12 Takımı sezonun ilk hafta karşılaşmasında Kapaklı Kartalspor U12 Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun sergileyen Kapaklı Sitespor U12 Takımı sahadan 4-0 üstünlükle ayrıldı. Kapaklı Sitespor U12 Takımı ikinci haftayı ligden çekilen Çerkezköy Fevzipaşaspor U12 Takımı karşısında hükmen galibiyetle tamamladı.

DURDURULAMADI

Kapaklı Sitespor U12 Takımı 3.hafta karşılaşmasında Karaağaçspor U12 Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmaya her iki ekip de mutlak galibiyet parolası ile başladı. Karşılaşmanın ilk dakikaları karşılıklı ataklara sahne oldu. Her iki ekip de karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak için büyük bir mücadele sergiledi. Rakibi karşısında daha etkili bir oyun sergileyen Kapaklı Sitespor U12 Takımı sahadan 2-0 üstünlükle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

FARKA GİTTİ

banner287
Kapaklı Sitespor U12 Takımı ligin 4.hafta karşılaşmasına Çerkezköy 1923 Gençlikspor U12 Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sitespor U12 Takımı rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun sergiledi. Etkili oyununu her iki devreye de yaymayı başaran Kapaklı Sitespor U12 Takımı farka gitti. Çerkezköy 1923 Gençlikspor U12 Takımı en azından bir gol için ataklar geliştirse de sonuca gidemedi. Karşılaşmada Kapaklı Sitespor U12 Takımı’nın 7-0 üstünlüğü ile sona erdi.

RAKİPLERİNE FIRSAT TANIMADI

Kapaklı Sitespor U12 Takımı 5.hafta karşılaşmasında Küçük Yoncalıspor U12 Takımı’nı konuk etti. Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmada etkili olan taraf Kapaklı Sitespor U12 Takımı oldu. Üst üste goller bulan Kapaklı Sitespor U12 Takımı üstünlüğü elinden bırakmadı. Kapaklı Sitespor U12 Takımı sahadan 12-0’lık üstünlükle ayrıldı. Çukuryurtspor maçını hükmen galibiyetle tamamlayan Kapaklı Sitespor U12 Takımı 7.hafta karşılaşmasında Büyük Yoncalıspor U12 Takımı ile karşı karşıya geldi. Etkili bir oyun sergileyen Kapaklı Sitespor U12 Takımı sonuca 7-0’lık sonuçla ulaştı.

ÜST ÜSTE GALİBİYETLER

Kapaklı derbisinde Kapaklıspor ile Kapaklı Sitespor U12 Takımı karşı karşıya geldi. Karşılaşma oldukça çekişmeye sahne oldu. Her iki ekibin galibiyet mücadelesinden Kapaklı Sitespor U12 Takımı 3-1 üstünlükle ayrıldı. Kapaklı Sitespor U12 Takımı sezonun son hafta maçında Çerkezköy Doğanspor U12 Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sitespor U12 Takımı ilk dakikadan son dakikaya kadar üstün bir oyun sergiledi. Çerkezköy Doğanspor U12 Takımı en azından bir gol için ataklar geliştirse de sonuca gidemedi. Kapaklı Sitespor U12 Takımı karşılaşmadan 7-0 üstünlükle ayrıldı.

ŞAMPİYON TAMAMLADI

Kapaklı Sitespor U12 Takımı çıktığı 8 karşılaşmada 8 galibiyet elde ederek 24 puanla sezonu şampiyon tamamladı. 41 gol atan Kapaklı Sitespor U12 Takımı kalesinde ise sadece 1 gol gördü.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306