8 Ağustos’ta başlayacak

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemi 8 Ağustos Pazartesi günü başlayacak.

8 Ağustos’ta başlayacak
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemi 8 Ağustos Pazartesi günü başlayacak. Yaz okulunun ikinci dönemi için 480 başvurunun olduğunu belirten yetkililer, çocuklara basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi, kort tenisi, badminton, yüzme, İngilizce ve halk oyunları olmak üzere 9 farklı branşta eğitim verileceğini söyledi.

9 BRANŞTA EĞİTİM VERİLECEK

banner287
Haziran’da başlayan kayıtlar kapsamında çok sayıda başvurunun olduğunu belirten Çerkezköy Belediyesi yetkilileri “Yaz Okulu 2. Dönemi için 2002-2005 tarihinde doğan çocuklar başvuru yapabilecek” dedi. Yaz okulunun 2.döneminin 8 Ağustos Pazartesi günü başlayacağını kaydeden yetkililer “Yaz okulunda çocuklara basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi, kort tenisi, badminton, yüzme, İngilizce ve halk oyunları olmak üzere 9 farklı branşta eğitim verileceğini söyledi.

480 BAŞVURU OLDU

11 Temmuz Pazartesi günü başlayan ve 3 hafta süren Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 1. Dönemini başarı ile bitiren başarı belgelerinin geçtiğimiz hafta Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından verildiğini anımsatan yetkililer, Yaz Spor Okulu’nun 1. Döneminde 842 çocuğa basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi, kort tenisi, badminton, yüzme, İngilizce ve halk oyunları olmak üzere 9 farklı branşta eğitim verildiğini, 2.dönem için de 9 branşta toplam 480 başvurunun olduğunu kaydetti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459