Ahmet Korkmaz tahliye oldu

Ağustos ayında otomobiliyle seyir halinde iken karşıdan karşıya geçmek isteyen Yasemin Keskin'e çarparak ölümüne sebep olmaktan bir süredir Çerkezköy Cezaevi’nde tutuklu bulunan Ahmet Korkmaz, dün çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Ahmet Korkmaz tahliye oldu
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Tepe Emlak Konutları istikametine otomobiliyle seyir halinde iken, karşıdan karşıya geçmek isteyen Yasemin Keskin'e çarparak ölümüne sebep olan Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Ahmet Korkmaz, kazadan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı.
CEZAEVİ’NE GÖNDERİLMİŞTİ
Kazadan sonra serbest bırakılan Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Ahmet Korkmaz, savcının itirazı üzerine, asker uğurlamak için gittiği Denizli’de gözaltına alınmıştı. Denizli’den Çerkezköy’e getirilen Ahmet Korkmaz 3 Eylül’de, Adliye’de ifadesi alındıktan sonra tutuklanarak Çerkezköy Cezaevi’ne gönderilmişti.
banner287
TAHLİYE EDİLDİ
Ahmet Korkmaz dün akşam saatlerinde Çerkezköy Adliyesi’nde hakim karşısına çıktı. İfadesi alınan Ahmet Korkmaz tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Korkmaz’ı adliye çıkışında yakınları ile futbolcular yalnız bırakmadı. Serbest kalmasının ardından Korkmaz, mutluluğunu yakınlarıyla paylaştı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493