Amatör maçlara kar engeli

Tekirdağ Süper Amatör Ligi’nde 11. Hafta maçları kar yağışı sebebiyle 5 Ocak 2017 Perşembe gününe ertelendi.

Amatör maçlara kar engeli
banner301
Çerkezköy Bakış - Yılbaşının Pazar gününe denk gelmesi sebebiyle cumartesi günü oynanacak Tekirdağ Süper Amatör müsabakaları hava muhalefeti sebebiyle 5 Ocak 2017 Perşembe gününe ertelendi. Cumartesi oynanacak 1.Amatör Küme maçları ise ileri bir tarihe ertelendi. Ertelenen 1.Amatör Küme maçlarının ne zaman oynanacağı ise ilerleyen günlerde belirlenecek.

SÜPER AMATÖRDE MAÇLAR

banner287
5 Ocak Perşembe gününe ertelenen Tekirdağ Süper Amatör Ligi’nde 11. Hafta maçlarında lider 1911 Çerkezköyspor kendi sahasında Ergene Belediyespor’u, Kapaklıspor ise Muratlı Belediyespor’u konuk edecek. Kapaklı Sitespor ile 1461 Karadenizspor 13 Kasım Sahasında karşı karşıya gelecek. Çorlu Kültürspor evinde Hayrabolu Belediye Gençlikspor’u, Marmara Ereğlisi Belediyespor ise evinde Büyük Çınarlıspor’u konuk edecek. Diğer karşılaşmalarda ise Çorlu Gençlerbirliğispor ile Şarköyspor, Aşağı Sevindiklispor ile Saray Belediyespor karşı karşıya gelecek.

1.AMATÖRDE 14. HAFTA

Hava muhalefeti sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen 1.Amatör B Grubu müsabakalarında ise lider Çerkezköy Doğanspor, Vakıflar Güvenspor’a misafir olacak. Ligin 2. Takımı Ergenegücü Ulaşspor ise evinde Fevzipaşaspor’u konuk edecek. Ligde oynanacak diğer karşılaşmalar ise şöyle: Sağlık Mahallesispor- Büyük Yoncalıspor, Çerkezköy 1923 Gençlikspor-Çorlu Trakya Balkanspor, Çorluspor-Çorlu Korespor.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459