Amatör’de haftanın panoraması

Tekirdağ 2. Amatör Ligi’nde 10 hafta karşılaşmaları oynandı. Başakşehir Koleji Gençlikspor, haftayı lider kapattı.

Amatör’de haftanın panoraması
banner301

Çerkezköy Bakış - Sekiz takımın mücadele ettiği ve 10. haftası geride kalan 2. Amatör Ligi’nde bitime 4 hafta kaldı.

KARTAL HATA YAPMADI

Ligde 22 puanla, lider Başakşehir Koleji’nin 8 puan gerisinde bulunan Kapaklı Kartalspor, deplasmanda konuk olduğu Güngörmezpsor’u 7-3 mağlup etti. Saray Sahasında oynanan karşılaşmada etkili bir oyunla neredeyse bulduğu tüm pozisyonları gole çeviren Kapaklı Kartalspor, karşılaşmadan galibiyetle ayrılarak puanını 22’ye yükseltti. Güngörmezpsor ise 1 puanla son sırada kaldı. Önümüzdeki hafta Kapaklı Kartalspor, Karaağaç Köyüspor ile karşılaşacak. Karşılaşma 29 Nisan Pazar günü saat 15.00’da Kapaklı Sahasında oynanacak. Güngörmezspor ise Küçük Yoncalıspor deplasmanına konuk olacak. Müsabaka 29 Nisan Pazar günü saat 15.00’da Saray Sahasında oynanacak.

LİDER BİLDİĞİMİZ GİBİ 

banner287
Lige başladığı günden bu yana puan kaybetmeye hiç niyeti olmayan Başakşehir Koleji Gençlikspor, 10. Haftada karşılaştığı Küçük Yoncalıspor’u da 5-0 mağlup ederek üç puanı hanesine yazdırdı. Kapaklı Başakşehir Koleji, bu galibiyetle puanını 30’a yükseltti. Liderlik koltuğunu bırakmayan Başakşehir Kolejinde hedef sezonu na mağlup tamamlayarak üst lige çıkmak. Lider, önümüzdeki hafta Fevzipaşaspor deplasmanına konuk olacak. Karşılaşma 29 Nisan Pazar günü saat 16.30’da Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksinde oynanacak. Küçük Yoncalıspor ise Güngörmezspor ile karşılaşacak. Müsabaka 29 Nisan Pazar günü saat 15.00’da Saray Sahasında oynanacak.

KARAAĞAÇ 3 ATTI, 3 ALDI

Ligde üst sıraları zorlayan Karaağaç Köyüsor, 10. haftayı da üç puanla kapattı. Evinde, Kızılpınar Uzayspor’u ağırlayan Karaağaç Köyüspor mücadeleyi 3-2 kazandı. Bu galibiyetle Karaağaç köyüspor puanını 21’e yükseltti ve 3. sırada haftayı tamamladı. Önümüzdeki hafta Karaağaç Köyüspor ile Kapaklı Kartalspor karşı karşıya gelecek. Karşılaşma 29 Nisan Pazar günü saat 15.00’da Kapaklı Sahasında oynanacak. Kızılpınar Uzayspor ise Samsunlular Yaşar Doğuspor ile karşılaşacak. Karşılaşma 29 Nisan Pazar günü saat 14.00’da Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksinde oynanacak.

SAMSUNLULAR MAĞLUP AYRILDI

Samsunlular Yaşar Doğuspor ligin 10. Haftasında karşı karşıya geldiği Fevzipaşaspor’a 5-0 mağlup oldu. Ligde istediği gibi bir çıkış yakalayamayan Samsunlular Yaşar Doğuspor, 7 puanla 6. sırada haftayı tamamladı. Fevzipaşaspor ise 16 puanla 5. sırada haftayı kapattı. Önümüzdeki hafta Samsunlular Yaşar Doğuspor, Kızılpınar Uzayspor ile karşılaşacak. Karşılaşma 29 Nisan Pazar günü saat 14.00’da Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksinde oynanacak. Fevzipaşaspor ise lider Kapaklı Başakşehir Koleji Gençlikspor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma 29 Nisan Pazar günü saat 16.30’da Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksinde oynanacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306