B Grubu’nda 5 maç oynanacak

1.Amatör Küme B Grubu’nda 5.hafta karşılaşmaları pazar günü oynanacak.

B Grubu’nda 5 maç oynanacak
banner301
Çerkezköy Bakış - 1.Amatör Küme B Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren ekiplerden Fevzipaşaspor ile Çerkezköy Doğanspor 5.hafta maçına çıkacak. Çerkezköy Doğanspor Saray Sahası’nda oynanacak karşılaşmada Vakıflar Güvenspor ile karşı karşıya gelecek. Fevzipaşaspor Veliköy Sahası’nda Ergenegücü Ulaşspor’u ağırlayacak.

PAŞA VELİKÖY’DE OYNAYACAK

Ligde haftaya averajla ilk sırada giren Fevzipaşaspor, Veliköy Sahası’nda oynanacak karşılaşmada Ergenegücü Ulaşaspor ile karşı karşıya gelecek. Yarın oynanacak karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

banner287
DOĞANSPOR SARAY’DA ÜÇ PUAN MÜCADELESİ VERECEK

Çerkezköy Doğanspor Saray Sahası’nda Vakıflar Güvenspor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 15.30’da başlayacak. Çerkezköy Doğanspor haftaya 12 puanla averajla ikinci sırada girdi.

HAFTANIN DİĞER MAÇLARI

Saray Sahası’nda yarın saat 13.00’da başlayacak olan karşılaşmada Büyük Yoncalıspor ile Sağlık Mahallesispor karşı karşıya gelecek. Çorlu Trakya Balkanspor ile Çerkezköy 1923 Gençlikspor, Çorlu Belediye Şehir Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Yarın oynacak karşılaşma saat 13.00’da başlayacak. Ligin puansız tek ekibi Çorlu Korespor ile Çorluspor karşı karşıya gelecek. Çorlu Belediye Şehir Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 15.30’da başlayacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306