Başarılı sporcuya tam altın

İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Marmara Karate Kupası karşılaşmalarında Ferdi Kata’da şampiyonluğu elde eden Oğuzhan Genç, tam altınla ödüllendirildi.

Başarılı sporcuya tam altın
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, İştime Engelli Karate Şampiyonu Oğuzhan Genç’i tam altın ile ödüllendirdi. Başarılı sporcu, Kaymakam Kubilay’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

MAKAMINDA AĞIRLADI

Kaymakamlık makamında önceki gün düzenlenen törende başarılı sporcu Oğuzhan Genç’in yanısıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Metin Aysal’da hazır bulundu.

“GURUR DUYUYORUZ”
banner287

Karate Şampiyonu Oğuzhan Genç’i her defasında Kaymakamlıkta ağarlamaktan büyük gurur duyduğunu belirten Kaymakam Kubilay, “Sporcumuz Oğuzhan Genç 18-20 Kasım tarihlerinde İstanbulda düzenlenen ve Karate Federasyonu ile İstanbul GSİM İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa tertiplenen, 30 Ülkenin katıldığı Uluslararası Marmara Karate Kupası karşılaşmalarında Ferdi Kata’da 1. olmuştur. Aynı zamanda Takım Kata’da 3. olan 1974 doğumlu İşitme Engelli Sporcumuzu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzü tebrik ediyorum. Çerkezköyü en iyi temsil ettiği için kendisi ile gurur duyuyoruz. Kendisinden güzel haberler duymaya devam
edeceğimizi umuyorum.” dedi.

GENÇ: SPORA BÜYÜK DESTEK VERDİ

Sayın Kaymakamımızın İlçemizden gidecek olmasından çok üzüntü duyduğunu söyleyen Başarılı Sporcu Oğuzhan Genç “Kaymakamımız her zaman spora ve sporculara çok büyük destek verdi. Bizleri makamında ağarlayarak onure etmesi ve ödüllendirmesi bizim için önemli motivasyon oluyor. Gideceği İlçedeki sporcuların çok şanslı olduklarını inanıyorum. Kendisini asla unutmaycağız. Bizlere sağladıkları desteklerden dolayı İlçemiz Sporcuları adına teşekkürlerimi sunuyor, yeni görevlerinin de hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459