Basketbol kursları devam ediyor

Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen yaz okullarında faaliyetler sürüyor.

Basketbol kursları devam ediyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen yaz okulları bu yıl da çeşitli branşlarda devam ediyor. Kazak gölü mesire alanındaki Basketbol sahasında çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Mandalı daha sonra basketbol sahasında çocuklarla basketbol oynadı.

ÇEŞİTLİ BRANŞLARDA DÜZENLENİYOR

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, çocukların ve gençlerin yeteneklerini ortaya çıkarmak, zararlı alışkanlıklardan uzak durmalarına yardımcı olmak, spora teşvik etmek amacıyla 9-13 yaş arasındaki gençlere yaz okulu kapsamında düzenlenen basketbol kurslarının devam ettiğini belirtti.

banner287
KURSU ZİYARET ETTİ

Yaz spor okulu etkinlikleri kapsamında başlayan basketbol kursunu ziyaret eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, çalışmalar esnasında basketbol eğitmeni Murat Kandemir’den bilgi aldı.

ÇOCUKLARLA BASKETBOL OYNADI

Mandalı, kursa katılan çocuklara başarılar diledi. Kazak gölü mesire alanındaki Basketbol sahasında çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Mandalı daha sonra basketbol sahasında çocuklarla basketbol oynadı. Mandalı “Sizler için her şey sıfırdan başlıyor. Bu kursta bir yandan eğitim görüyor diğer yandan kişisel becerilerinizi ortaya çıkartıyorsunuz. Umarım burada gösterdiğiniz başarılarla kademe kademe yukarı çıkıp gelecekte ülkemizi temsil edecek bir sporcu veya antrenör olursunuz. Bu elbette emek harcayarak çalışarak oluyor” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459