Bayan voleybol takımı kuruldu

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü artık Voleybol branşında da faaliyette bulunacak.

Bayan voleybol takımı kuruldu
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, basketbol ile masa tenisi branşlarının ardından voleybol branşında da faaliyetlere başladı. Voleybol takımında oynamak isteyen çocuklar için başvurular Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi’nde alınacak.

2015 yılında kurulan ve basketbol ile masa Tenisi branşlarında faaliyet gösteren Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü artık Voleybol branşında da faaliyette bulunacak.

3 BRANŞA ÇIKTI
banner287

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Uğur Erem “Kulübümüz kurulduğu günden bu yana salon sporlarını ve amatör branşlarının destekleyerek çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapabilmelerini amaçlıyor. 2015 yılında kurulan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, kurulduğu günden bu yana Basketbol ve masa Tenisi branşlarında altyapı olarak hizmet vermekteydi. Şimdi ise bu iki branşa voleybolu da eklemiş bulunmaktayız” dedi.,

2002 VE 2007 ARASINDA DOĞAN ÇOCUKLARIMIZ KAYIT YAPTIRABİLECEK

Yeni kurulan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı’na katılmak isteyen sporcuların 8 Ağustos tarihinde başlayacak olan Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun ikinci etabına katılmalarını isteyen Uğur Erem, “Yeni kurulan Kız Voleybol Takımımıza 2002-2007 arasında doğan çocuklarımız katılabileceklerdir. Voleybol Takımımızda oynamak isteyen çocuklarımız Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi’ne müracaat ederek, detaylı bilgileri alabilirler” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306