Bayanlar galibiyetle başladı: 2-3

Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı sezonun ilk hafta karşılaşmasında Balıkesir temsilcisi Harb-İşspor Bayan Futbol Takımı deplasmanına çıktı.

Bayanlar galibiyetle başladı: 2-3
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı sezonun ilk hafta maçında Balıkesir temsilcisi Harb-İşspor Bayan Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Maçın ilk devresini 2-0 mağlup kapatan Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı ikinci devrede Birgül Çelik (2) ve Damla Kaya’nın attığı gollerle 3 puana uzandı.

MAÇ BALIKESİR’DE OYNANDI

Ali Hikmet Paşa Belediye Suni Çim Saha’da pazar günü oynanan karşılaşma saat 14.00’da başladı. Müslüm Öz’ün yönettiği karşılaşmada Ahmet Kemal Şen ile Halil Özyiğit yardımcı hakem olarak görev yaptı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı.

EV SAHİBİ EKİP ÖNE GEÇTİ

Ev sahibi ekip Harb-İşspor Bayan Futbol Takımı organize geliştirdiği atakta sonuca giderek karşılaşmada 1-0 öne geçti. Gol sonrasında Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı beraberlik mücadelesi verirken ev sahibi ekip ise ikinci gol için ataklar geliştirdi. Temsilcimiz beraberlik için geliştirdiği ataklardan sonuca gidemedi.  

banner287
İLK DEVREDEN 2 GOL ÇIKTI

İlk devrede ilerleyen bölümlere ev sahibi ekibin 1-0’lık üstünlüğüyle girildi. Önde olmanın avantajını iyi değerlendiren Harb-İşspor Bayan Futbol Takımı ikinci golü bularak aradaki skor farkını ikiye çıkardı. İlk devrenin kalan dakikalarından başka gol sesi çıkmayınca ilk devre ev sahibi ekibin 2-0’lık üstünlüğüyle tamamlandı.

SKORA DENGE GELDİ

Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı karşılaşmanın ikinci devresine çok iyi başladı. Maçın 51.dakikasında Birgül Çelik’le golü bulan temsilcimiz moral buldu. Kalan dakikalarda rakibi karşısında beraberlik mücadelesi veren Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı 57.dakikada Birgül Çelik ile bir gol daha bularak skora denge getirdi.

GALİBİYETLE AYRILDI

Karşılaşmanın son bölümleri büyük bir çekişmeye sahne oldu. Her iki ekip de karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak için büyük bir mücadele sergiledi. Karşılaşmanın 71.dakikasında Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı, Damla Kaya ile golü bularak karşılaşmada öne geçti. Moral bulan Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı karşılaşmanın son bölümlerinde kontrollü bir oyun sergiledi. Harb-İşspor Bayan Futbol Takımı risk alarak beraberlik için ataklar geliştirdi. Kalan dakikalardan başka gol sesi çıkmayınca Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı karşılaşmadan 3-2’lik üstünlükle ayrıldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306