Beşiktaş Futbol Okulu’nda çalışmalar sürüyor

Haziran ayında faaliyetlerine başlayan Çerkezköy Beşiktaş Futbol Okulu’nda çalışmalar her geçen gün artan tempoyla sürüyor.

Beşiktaş Futbol Okulu’nda çalışmalar sürüyor
banner301

Çerkezköy’de futbolun önde gelen isimlerinden Kenan Toplu ile Sefer Ekizoğlu’nun sorumluluğunda Beşiktaş Futbol Okulu açıldı. Çerkezköy Beşiktaş Futbol Okulu’nda çalışmaların tüm yıl boyunca süreceğini belirten Topçu “Sporu profesyonel bilgi ve birikimle yapmak isteyen tüm sporcu kardeşlerimizi Beşiktaş Futbol Okulu’na bekliyoruz” dedi.

“BÖLGEMİZİN HİZMETİNDEYİZ”

Çerkezköy Belediyespor’da uzun yıllar antrenörlük görevinde bulunan Kenan Topçu ile Çerkezköy spor kamuoyunun yakından tanıdığı Sefer Ekizoğlu’nun sorumluluğunda Çerkezköy Beşiktaş Futbol Okulu açıldı. Çalışmalar Olimpiyat Halı Saha’da sürdürülüyor. Beşiktaş Futbol Okulu ile ilgili bilgi veren Kenan Topçu, uzun bir süredir projenin hazırlıklarını üzerinde çalıştıklarını söyleyerek “Hazırlıklarımızı tamamladık. Artık Beşiktaş Futbol Okulu olarak hem Çerkezköy’ün hem de bölgenin hizmetindeyiz.” dedi.

“YAŞ GRUPLARINA GÖRE EĞİTİM”

Beşiktaş Futbol Okulu’nda 6-15 yaş futbolcu adaylarının yer aldığını kaydeden Topçu “Futbol okulundaki çocukları önce yaş gruplarına ayırdık. Sonrasında da belirlediğimiz plan doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

banner287
“KAYITLAR SÜRÜYOR”

Beşiktaş Futbol Okulu için kayıtların sürdüğünü kaydeden Topçu “Öğrenci sayımız günden güne artıyor. İşimizi profesyonel anlayış içerisinde sürdürüyoruz. İnşallah buradan çıkacak futbolcuları Türk futboluna kazandıracağız. Beşiktaş bu anlamda alt yapıya, genç oyunculara önem veren bir kulübümüzdür. Bizler de kendi tecrübe ve deneyimlerimizi hem bölge hem de Türk futbolunun gelişimi için değerlendireceğiz.” dedi.

YIL BOYUNCA DEVAM EDECEK

Kenan Topçu, Beşiktaş Futbol Okulu’nda çalışmaların yıl boyunca devam edeceğini kaydererek şunları söyledi: “Çalışmalarını başlattığımız Çerkezköy Beşiktaş Futbol Okulu’nda çalışmalar yıl boyunca sürecek. Yaz tatili programımız, okulların başlamasıyla birlikte değişecek.”

“KOMPLE BİR EĞİTİM VERECEĞİZ”

Beşiktaş Futbol Okulu’nda futbol dışında sporculara komple bir eğitim verileceğini anlatan Topçu “Velilerimiz futbol okulunu sadece futbolun öğretildiği bir aktivite olarak düşünmemelidir. Burada öğrencilerimizin kişilik gelişimlerine olumlu katlı sağlayacak çalışmalar içerisinde de olacağız. Günümüzde spor komple bir aktivite olarak sürdürülüyor. Öğrencilerimizin bir yandan fiziksel yönüne katkı sağlarken bir yandan da davranışsal yönlerine de katkı sunacağız. Bütün bunları yaparken de velimelerimizle iş birliği içerisinde olacağız.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459