Çerkezköyspor U-17 dört dörtlük: 0-4

U-17 Futbol Ligi C Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı 8.hafta karşılaşmasında Saray Belediyespor deplasmanına çıktı. Rakibi karşısında etkili bir oyun sergileyen Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı karşılaşmadan 4-0’lık üstünlükle ayrılarak liderliğini sürdürdü.

Çerkezköyspor U-17 dört dörtlük: 0-4
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı deplasmanda Saray Belediyespor’u mağlup ederek üç puanı hanesine yazdırdı.
ÇERKEZKÖYSPOR U-17 DEPLASMANA ÇIKTI
Haftaya 16 puanla ilk sırada giren Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı ligin 8.hafta karşılaşmasında Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Saray Sahası’nda önceki gün oynanan karşılaşma saat 13.00’da başladı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında her iki ekip de kontrollü bir mücadele sergiledi. Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı saha avantajını değerlendirmeye çalışsa da başarılı olamadı.
GOL PERDESİNİ MEHMET AÇTI
Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı ilerleyen dakikalara doğru baskısını artırdı. Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı’nın etkili oyununa Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı aynı şekilde karşılık veremedi. Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı baskısının sonucunu karşılaşmanın 26.dakikasında bulduğu golle aldı. Organize gelişen Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı atağında ev sahibi tehlikeyi uzaklaştıramadı. Topla son olarak buluşan Mehmet şık bir vuruşla topu filelere göndererek takımını öne geçirdi. Golün ardından Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı oyuncuları gol sevincini Teknik Direktör Vedat Çolak’la paylaştı.
İLK DEVREDEN TEK GOL ÇIKTI
Deplasmanda öne geçen Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı önde olmanın avantajı ile rakibi karşısında ikinci gol mücadelesi verdi. İlk devrenin son bölümlerinde ev sahibi ekip pozisyona girse de son vuruşlarda istediğini elde edemedi. İlk devrenin kalan dakikalarında gelişen ataklardan başka gol sesi çıkmayınca ilk devre Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı’nın 1-0’lık üstünlüğü ile tamamlandı.
banner287
SARAY BELEDİYE DİRENEMEDİ
Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı ikinci devreye kontrollü bir mücadele ile başladı. İkinci devrenin ilk dakikalarında Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı skora denge getirmeye çalışsa da başarılı olamadı. İkinci devrenin ilk dakikaları Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı’nın 1-0’lık üstünlüğü ile tamamlandı. Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı ilerleyen bölümlere doğru Ahmet ile sonuca giderek aradaki skor farkını ikiye çıkardı. Bu golle birlikte Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı karşılaşmada oldukça rahatladı.
ÇERKEZKÖYSPOR GALİBİYETLE AYRILDI
Karşılaşmanın son bölümlerinde Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı’ndan 3 oyuncu aralıklarla kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı. Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı oyunun son bölümlerinde 8 kişi mücadele verdi. Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı üçüncü golü Yusuf ile buldu. Bu golle birlikte Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı oyun disiplininden koptu. Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı kalan bölümlerde Fatih ile sonuca giderek farkı dörde çıkardı. (0-4) Saray Belediyespor en azından bir gol için geliştirdiği ataklardan sonuca gidemeyince Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı karşılaşmadan 4-0’lık üstünlükle ayrıldı.
ÇERKEZKÖYSPOR U-17 LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRDÜ
Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı bu galibiyetle puanını 19’a çıkartarak liderliğini sürdürürken, Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı 14 puanda kaldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2013, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306