Çerkezköyspor yönetiminden Kocabıçak’a hayırlı olsun ziyareti

Çerkezköyspor Kulübü yönetimi, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz yeni sezon çalışmaları hakkında İlçe Emniyet Müdürü Koçabıçak’a bilgilendirmede bulundu.

Çerkezköyspor yönetiminden Kocabıçak’a hayırlı olsun ziyareti
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Yeni görevine başladıktan sonra ziyaretçi akınına uğrayan Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak’ı önceki gün de Çerkezköyspor Kulübü yönetimi ziyaret etti.
EMNİYET MÜDÜRÜNÜ MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
Saat 17.00’da gerçekleşen ziyarette Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz’a, Çerkezköyspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sabri Asbaş ile Genel Menajer Ergin Uncuoğullarından eşlik etti.
KORKMAZ ÇALIŞMALARDAN BAHSETTİ
banner287
Ziyarette kapsamında Ahmet Korkmaz, Çerkezköyspor hakkında genel bir bilgilendirmede bulunarak, yeni sezon çalışmalarından bahsetti. Çerkezköyspor olarak yeni sezonda hedeflerinin 3.Lig olduğunu söyleyen Korkmaz ‘’bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2 Ağustos’ta top başı yapacağız. Ardından da lige kadar antrenman ve hazırlık maçlarına devam edeceğiz’’ dedi.
“HEDEFİMİZ ÇERKEZKÖY’Ü İYİ NOKTALARA TAŞIMAK’’
Hedeflerinin Çerkezköyspor’u en iyi noktalara getirmek  olduğunu kaydeden Ahmet Korkmaz, kulüp için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak ziyaretten dolayı Çerkezköyspor Kulübü Yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493