Doğanspor liderliğini sürdürdü

Hava muhalefeti sebebiyle geçtiğimiz hafta oynanamayan Tekirdağ 1. Amatör B Grubu 15. Hafta müsabakaları Çorlu Korespor ile Çerkezköy 1923 Gençlikspor müsabakası haricinde tamamlandı.

Doğanspor liderliğini sürdürdü
banner301
Çerkezköy Bakış - Tekirdağ 1. Amatör B Grubu 15. Hafta oynanan 4 maç ile tamamlandı. Çorlu Korespor ile Çerkezköy 1923 Gençlikspor arasındaki maç yoğun kar yağışı sebebiyle 15.dakikada tatil edildi. Çerkezköy Doğanspor’un sahasında Sağlık Mahallesispor’u 3-1 yendiği haftada Fevzipaşaspor sahasında Vakıflar Güvenspor’a 4-0 mağlup oldu.

LİDER EVİNDE KAZANDI

Veliköy Sahasında ağırladığı Sağlık Mahallesispor’u 3-1 yenen lider Çerkezköy Doğanspor ligdeki yenilgisiz liderliğini sürdürdü. 3 puanını hanesine yazdıran Çerkezköy Doğanspor puanını 38’e yükseltti. Konuk takım Sağlık Mahallesispor ise 13 puanla 8. sırada kaldı.

PAŞA FARKLI YENİLDİ

Fevzipaşaspor ile Vakıflar Güvenspor arasındaki mücadele Veliköy Sahasında oynandı. Son haftaların başarısız takımı Fevzipaşaspor kendi sahasında rakibine 4-0 mağlup oldu. 19 puanda kalan ev sahibi takım 5. sırada kaldı. Deplasmanda aldığı farklı galibiyet ile Vakıflar Güvenspor puanını 24’e yükseltti ve 3. sıradaki yerini korudu.

banner287
BERABERE BİTTİ

Saray Sahasında oynanan karşılaşmada Büyük Yoncalıspor ile Çorluspor karşı karşıya geldi.2-2 berabere biten karşılaşma sonrasında ev sahibi Büyük Yoncalıspor puanını 21’e çıkardı ve 4. sırada kaldı. Deplasmanda 1 puan kazanan Çorluspor ise puanını 16’ya çıkararak haftayı 7.sırada tamamladı.

ERGENE PUAN KAYBETTİ

Lider Çerkezköy Doğanspor’un 3 puan gerisinde takibini sürdüren Ergenegücü Ulaşspor, Çorlu Trakya Balkanspor deplasmanına çıktı. Çorlu Belediyesi Şehir Stadı’nda oynanan karşılaşma karşılıklı atılan goller ile 1-1 tamamlandı. Deplasmanda 2 puan bırakan Ergenegücü Ulaşspor puanını 33’e yükseltse de lider ile arasındaki puan farkı 5’e çıktı. Çorlu Trakya Balkanspor ise puanını 17’e çıkardı ve haftayı 6. sırada tamamladı.

15.DAKİKADA ERTELENDİ

Tekirdağ 1. Amatör B Grubu 15. Haftanın bir diğer karşılaşmasında Çorlu Korespor ile Çerkezköy 1923 Gençlikspor karşı karşıya geldi.Yoğun kar yağışı sebebiyle müsabaka 15.dakikada tatil edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306