Doğanspor tutulmuyor: 6-0

Tekirdağ 1.Amatör Ligi B Grubu’nun ilk devresini lider kapatan Çerkezköy Doğanspor, ikinci devrenin ilk maçında karşı karşıya geldiği Çorlu Trakya Balkanspor’a yarım düzine gol atarak liderliğini sürdürdü.

Doğanspor tutulmuyor: 6-0
banner301
Çerkezköy Bakış - Tekirdağ 1.Amatör Ligi B Grubu 10.hafta maçında lider Çerkezköy Doğanspor, Çorlu Trakya Balkanspor’a konuk oldu. Çorlu Belediyesi Şehir Stadı’nda oynanan maçta Çerkezköy Doğanspor sonuca gitmekte zorlanmadı.

İLK YARI

Maça ev sahibi Çorlu Trakya Balkanspor baskılı başlayan ekip oldu. İlk 10 dakika rakip kalede ataklarını sıklaştırdı. Bu dakikadan itibaren toparlanan ve oyun kontrolünü ele geçiren konuk ekip Çerkezköy Doğanspor 15.dakikada gerçekleştirdiği atakta golü buldu. Onur kendi cezasahası önünden aldığı topu rakip kaleye kadar sürdü ve topu ara pası ile Ahmet ile buluşturdu. Ahmet’in golü ile Doğanspor 1-0 öne geçti. Dakika 25’te Oğuzkan’ın vuruşunda kaleciden seken topu tamamlayan Sinan farkı ikiye çıkardı(0-2). İlk yarı Doğanspor’un 2 farklı üstünlüğü ile tamamlandı.

banner287
FARKA GİTTİ

İlk yarıda istediği skoru elde eden Çerkezköy Doğanspor ikinci yarıda daha rahat bir oyun ortaya koydu. 62. Dakikada Bahadır’ın sol çizgiye inerek yaptığı ortada Onur topla buluştu. Onur’un sert şutu gol ile sonuçlandı ve fark 3’e çıktı. Ev sahibi takımın farkı azaltmak için yüklendiği pozisyonda kontra atağa çıkan Çerkezköy Doğanspor Ahmet ile farkı 4’e çıkardı. Hızlı atağa çıkan Okan kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu Ahmet ile buluşturdu ve Ahmet kendisinin 2. Takımının 4. Golünü kaydetti. Sol kanattan etkili gelen Bahadır’ın ortasında Onur arka direkte topla buluştu.

LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRDÜ

Müsabakanın son bölümlerine de Çerkezköy Doğanspor’un üstünlüğüyle girildi. 79.dakikada Bahadır’ın ceza alanına gönderdiği topta Onur topu Burak’a çıkardı. Burak’ın vuruşunda top filelerle buluştu. (0-5) Çerkezköy Doğanspor 88.dakikada Burak ile sonuca giderek skor farkını 6’ya çıkardı. Kalan dakikalardan başka gol sesi çıkmayınca Çerkezköy Doğanspor sahadan 6-0 üstünlükle ayrıldı. Çerkezköy Doğanspor bu sonuçla puanını 28’e çıkartarak liderliğini sürdürdü.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459