Doğanspor Vakıflar’a takıldı

1.Amatör Küme B Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Çerkezköy Doğanspor 5.hafta karşılaşmasında Vakıflar Güvenspor ile karşı karşıya geldi.

Doğanspor Vakıflar’a takıldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Saray Sahası’nda Vakıflar Güvenspor’u ağırlayan Çerkezköy Doğanspor sahadan 2-2’lik skorla ayrılınca haftayı bir puanla tamamladı.

MEKAN COFFEE DOĞANSPOR’U AĞIRLADI

Maç öncesi Mekan Coffee-Bistro’nun işletmecileri Özer Adalı ile Nesat Küçük, Çerkezköy Doğanspor’u kahvaltıda ağırladı. Çerkezköy Doğanspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Sabri Asbaş, kahvaltı jesti için Mekan Coffee-Bistro işletmecileri Özer Adalı ile Nesat Küçük’e teşekkür etti.

MAÇ SARAY’DA OYNANDI

banner287
Çerkezköy Doğanspor ile Vakıflar Güvenspor, Saray Sahası’nda karşı karşıya geldi. Pazar günü oynanan karşılaşma saat 15.30’da başladı. Cüneyt Gülşen’in yönettiği karşılaşmada Ufuk Yıldırım ile Seyfi Çalışkan yardımcı hakem olarak görev yaptı. Karşılaşmanın ilk devresi Vakıflar Güvenspor’un tek gollü üstünlüğüyle tamamlandı.

SKORA DENGE GELDİ

Karşılaşmanın ikinci devresinde beraberlik mücadelesi veren Çerkezköy Doğanspor aradığı golü bularak skora denge getirdi. Gol sonrasında Çerkezköy Doğanspor ikinci gol mücadelesi verse de bir türlü aradığı golü bulamadı.

BERABERLİKLE TAMAMLANDI

Vakıflar Güvenspor organize geliştirdiği atakta ikinci golü bularak karşılaşmada yeniden öne geçti. Kalan dakikalarda Çorlu Doğanspor en azından beraberlik mücadelesi verdi. Son bölümlere Vakıflar Güvenspor’un 2-1’lik üstünlüğü ile girildi. Maçı bırakmayan Çerkezköy Doğanspor uzatma bölümlerinde skora denge getirdi. Kalan dakikalarda gelişen ataklardan başka gol sesi çıkmayınca maç karşılıklı atılan gollerle 2-2 sona erdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459