Futbol sezonu 1.Amatör’le başlıyor

Tekirdağ’da futbol heyecanı 1.Amatör Küme’de 30 Eylül Pazar günü oynanacak ilk hafta maçlarıyla başlayacak. Ligin ilk haftasında ilçe temsilcilerimizden Kızılpınar Belediyespor deplasmanda Sultanköy Belediyespor’a konuk olurken, Kapaklıspor evinde Vakıflar Güvenspor’u, Çerkezköy Trexta Fevzipaşaspor ise Ahımehmetspor’u ağırlayacak.

Futbol sezonu 1.Amatör’le başlıyor
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Tekirdağ 1.Amatör Küme’de sezon bir ay sonra başlayacak.
A GRUBU’NDA 10 TAKIM MÜCADELE VERECEK
1.Amatör Küme A Grubu’nda Tekirdağ Karadenizspor, Tekirdağ Anadolu Lisesispor, Aydoğdu Gençlikspor, Malkaraspor, Akçeşmespor, Altınova Mahallesi, Büyükçınarlıspor, Karacakılavuzspor, Çerkezmüsellimspor ile Tekirdağ 100.Yılspor mücadele verecek.
TEMSİLCİLERİMİZ B GRUBU’NDA YER ALDI
B Grubu’nda ise Sultanköy Belediyespor, Kızılpınar Belediyespor, Kapaklıspor, Vakıflar Güvenspor, Büyükyoncalıspor, Sarayspor, Çerkezköy Trexta Fevzipaşaspor, Ahımehmetspor ile Çorlu Yıldız Gençlikspor mücadele verecek.
İLK HAFTA 30 EYLÜL’DE OYNANACAK
banner287
30 Eylül Pazar günü oynanacak ligin ilk haftasında A Grubu’nda Tekirdağ Karadenizspor-Tekirdağ Anadolu Lisesispor, Aydoğdu Gençlikspor-Malkaraspor, Akçeşmespor-Altınova Mahallesi, Büyükçınarlıspor-Karacakılavuzspor, Çerkezmüsellimspor-Tekirdağ 100.Yılspor maçı oynanacak. Temsilcilerimizin mücadele verdiği B Grubu’nda ise Kızılpınar Belediyespor ilk hafta deplasmanda Sultanköy Belediyespor’a konuk olacak. Bir başka temsilcimiz Kapaklıspor ise saha ve taraftarı önünde Vakıflar Güvenspor’u ağırlayacak, Çerkezköy Trexta Fevzipaşaspor ise Ahımehmetspor’u ağırlayacak. Çorlu Yıldız Gençlikspor’un maç yapmadan bay geçeceği ilk haftada ayrıca Büyükyoncalıspor-Sarayspor maçı oynanacak.
SÜPER LİG KASIM’DA BAŞLAYACAK
Süper Amatör Lig ise kasım ayının ilk haftasında başlayacak. Çorlu Sanayispor, Çorlu Gençlerbirliğispor, Veliköyspor, Velimeşe Belediyespor, Çorluspor, Muratlı Belediyespor, Marmaracıkspor, Sitespor, Şarköyspor ile Ulaş Belediyespor’un mücadele vereceği Süper Amatör Lig’de 2012-2013 futbol sezonu kasım ayının ilk haftasında oynanacak maçlarla başlayacak. 18 hafta sürecek lig maratonunda ilçemizi Veliköyspor ile Sitespor temsil edecek.
İLK HAFTA PROGRAMI
Ligin ilk haftasında Veliköyspor saha ve taraftarı önünde Velimeşe Belediyespor’u ağırlayacak. Bir başka temsilcimiz Sitespor ise deplasmanda Marmaracıkspor’a konuk olacak. Haftanın diğer maçları şöyle: ‘’Çorlu Sanayispor-Çorlu Gençlerbirliğispor, Çorluspor-Muratlı Belediyespor, Şarköyspor-Ulaş Belediyespor’’

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306