Kapaklı Yaz Spor Okulu başladı

Kapaklı Belediyesi Yaz Spor Okulu’nda ilk dersler dün yapıldı.

Kapaklı Yaz Spor Okulu başladı
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yaz Spor Okulları, öğrenci ve velilerin katılımıyla Atatürk Anıtı önünde  düzenlenen açılış töreni ile başladı.

YAZ SPOR OKULU BAŞLADI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Yaz Spor Okulları açılış programında kısa bir konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı Belediyesi olarak çocukların gelişimine büyük önem verdiklerini ifade etti.

banner287
''SAĞLIKLI BİR YAŞAM DİLİYORUM''

Kapaklı  Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Bu sene Yaz Spor Okullarımız 18 Temmuz -12 Ağustos tarihleri arasında hizmet verecek. Uzman eğitmenler tarafından verilen dersler sayesinde çocuklarımızın bilinçli spor yapma alışkanlığını kazanmalarını da hedefliyoruz. Sağlıklı nesillerin yetişmesi adına spor okullarımız çocuklarımız için çok önemli. Çünkü spor; gelişimin anahtarıdır. Spor, bugünün küçükleri yarının büyükleri çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumanın da en kısa ve en güvenli yolu. Bu bilinç ile her yıl düzenli olarak tertip ettiğimiz yaz spor okullarına, vatandaşlarımızın ilgisi her sene katlanarak artıyor. Bu artan ilgi ve katılım da bizleri sevindiriyor. Yine bu yıl da yüzlerce çocuğumuz spor okullarımızdan istifade edecek. Ben tüm çocuklarımıza spor dolu sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.

AİLELERE TEŞEKKÜR ETTİ

Öğrencilerin yaz spor okullarından en iyi şekilde istifade edebilmesi adına her türlü imkanlarını seferber ettiklerine vurgu yapan Başkan Mandalı , Yaz Spor Okulu programlarına gösterdikleri ilgi dolayısıyla ailelere de teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459