Kapaklı’da yaz spor okulları başlıyor

Kapaklı Belediyesi tarafından çocukların yaz tatili süresince öğrenmeye devam etmelerini sağlamak, bedensel, kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak, başka alanlarda bilgi ve beceri kazanarak keyifli bir yaz geçirmelerine olanak tanımak amacı ile açılacak olan Yaz Spor Okullarına kayıtlar 12 Haziran pazartesi günü başlayacak.

Kapaklı’da yaz spor okulları başlıyor
banner301

Çerkezköy Bakış - Yüzme(9-13 yaş), voleybol, basketbol, masa tenisi ve satranç kurslarına kayıt yaptırmak isteyenler Kapaklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğüne (9.kat) kimlik fotokopisi, ikametgah ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile kayıt yaptırabilecekler. Başvurular 12 Haziran Pazartesi günü başlayıp 23 Haziran cuma günü sona erecek olup, yaz okulu 3 Temmuz pazartesi günü başlayacak ve 28 Temmuz cuma günü sona erecek.
 

banner287
“ÇÜNKÜ SPOR GELİŞİMİN ANAHTARIDIR”

Konu ile ilgili konuşan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Bu sene Yaz Spor Okullarımız 03 Temmuz - 28 Temmuz tarihleri arasında hizmet verecek. Uzman eğitmenler tarafından verilen dersler sayesinde çocuklarımızın bilinçli spor yapma alışkanlığını kazanmalarını da hedefliyoruz. Sağlıklı nesillerin yetişmesi adına spor okullarımız çocuklarımız için çok önemli. Çünkü spor; gelişimin anahtarıdır. Spor, bugünün küçükleri yarının büyükleri çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumanın da en kısa ve en güvenli yolu. Bu bilinç ile her yıl düzenli olarak tertip ettiğimiz yaz spor okullarına, vatandaşlarımızın ilgisi her sene katlanarak artıyor. Bu artan ilgi ve katılım da bizleri sevindiriyor. Yine bu yıl da yüzlerce çocuğumuz spor okullarımızdan istifade edecek. Ben tüm çocuklarımıza spor dolu sağlıklı bir yaşam diliyorum" dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306