Kapaklıspor dört köşe 0-4

1.Amatör Küme B Grubu’nda mücadele veren temsilcilerimizden Trexta Çerkezköy Fevzipaşaspor ile Kapaklıspor Veliköy Belediye Stadı’nda karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında etkili bir oyun sergileyen Kapaklıspor karşılaşmadan 4-0’lık üstünlükle tamamlandı.

Kapaklıspor dört köşe 0-4
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kapaklıspor sezonun ilk hafta karşılaşmasında Trexta Çerkezköy Fevzipaşaspor’u 4 golle geçti.
KAPAKLISPOR İLE PAŞA VELİKÖY’DE OYNADI
1.Amatör Küme B Grubu ilk hafta karşılaşmasında Trexta Çerkezköy Fevzipaşaspor ile Kapaklıspor, Veliköy Belediye Stadı’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya her iki ekip de kontrollü başladı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı. İlerleyen bölümlere doğru baskı kuran Kapaklıspor organize geliştirdiği atakta bulduğu golle karşılaşmada 1-0 öne geçti. Golün ardından Kapaklıspor rakibi karşısında ikinci gol mücadelesi verirken Trexta Çerkezköy Fevzipaşaspor ise beraberlik mücadelesi verdi.
PAŞA VARLIK GÖSTEREMEDİ
İlk devrenin ilerleyen bölümlerine doğru bir gol daha bulan Kapaklıspor aradaki skor farkını ikiye çıkardı. İlk devrenin son bölümlerinde Trexta Çerkezköy Fevzipaşaspor yüklense de sonuca gidemedi. İlk devre Kapaklıspor’un 2-0’lık üstünlüğü ile tamamlandı.
ÜÇ PUAN KAPAKLISPOR’UN OLDU
Karşılaşmanın ikinci devresinde de Kapaklıspor etkili bir oyun sergiledi. Önde olmanın avantajını iyi değerlendiren Kapaklıspor üçüncü golü bularak moral buldu. Bu golle birlikte Çerkezköy Trexta Fevzipaşaspor oyun disiplininden tamamen koptu. Kalan dakikalara bir gol daha sığdıran Kapaklıspor farkı dörde çıkardı. Müsabakada başka gol olmayınca Kapaklıspor karşılaşmadan 4-0’lık üstünlükle ayrıldı.
SULTANKÖY FARKA GİTTİ
banner287
Haftanın bir diğer karşılaşmasında Sultanköy Belediyespor ile Büyükyoncalıspor karşı karşıya geldi. Sultanköy Sahası’nda önceki gün oynanan karşılaşma saat 14.00’da başladı. Karşılaşmanın ilk dakikalarından itibaren Sultanköy Belediyespor rakibi karşısında etkili bir oyun sergiledi. Büyükyoncalıspor rakibinin etkili oyununa aynı şekilde karşılık veremedi. Hem ilk devre hem de ikinci devre etkili bir oyun sergileyen Sultanköy Belediyespor karşılaşmadan 14-2’lik üstünlükle ayrıldı.
SARAY ÜÇ PUANLA BAŞLADI
Sara Sahası’nda oynanan karşılaşmada Saray Belediyespor ile Vakıflar Belediyespor karşı karşıya geldi. Saray Belediyespor rakibi karşısında mutlak galibiyet parolası ile mücadele verdi. 90 dakikalık mücadele Saray Belediyespor’un 3-1’lik üstünlüğü ile tamamlandı.  
YILDIZ GENÇLİK BAY TAMAMLADI
Kızılpınar Belediyespor’un Ahımehmet Gençlikspor’u 2-1’le geçtiği haftayı Yıldız Gençlikspor maç yapmadan bay olarak tamamladı.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493