Keşan Gençlik’te Pişiren dönemi

Çerkezköyspor Bayan Voleybol Takımı’nın Eski Antrenörü Tayfun Pişiren Bayanlar Bölgesel Voleybol Ligi’nde mücadele veren Keşan Gençlik ve Spor Kulübü ile anlaştı.

Keşan Gençlik’te Pişiren dönemi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköyspor Bayan Voleybol Takımı’nın Eski Antrenörü Tayfun Pişiren Bayanlar Bölgesel Voleybol Ligi’nde mücadele veren Keşan Gençlik ve Spor Kulübü ile anlaştı.
PİŞİREN GÖREV YAPACAK
Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Sadun İrcan, “Bölgesel Lig’de geçen hafta ilk maçımızı yaptık. Yönetim Kurulumuzun aldığı bir karar doğrultusunda başka bir hocayla anlaşmaya karar verdik. Bundan sonra takımında başında baş antrenör olarak Tayfun Pişiren görev yapacak’’ dedi.
“BAZI EKSİKLİKLERİMİZİ TAMAMLAYACAĞIZ’’
Antrenör transferinin nedeniyle ilgili de konuşan Sadun İrcan, “Geçtiğimiz maçta bazı eksiklikleri gördük. Hocamızın da bazı eksiklikleri var. Kendisiyle de görüştük. Ayrıca Güray hocamız ilk kademe antrenörü. Böyle olduğu için hem de kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla bazı şeyler söylemek istiyorum. Pazar günkü maçta bazı seyircilerimiz hocanın yerinden kalkmadığından rahatsız olduklarını söylediler. Ama 1. kademe antrenörü olduğu için oturduğu yerden kalkma gibi bir durumu yok. Kalktığı zaman sarı kart görüyor ve ceza alıyor. Ayrıca karşı takıma sayı veriyorlar. Biz de bunu yönetimde görüştük ve Tayfun hocamızla görüştük. Hocamızın ve yönetimin bilgisi dahilinde de anlaştık. Buna ihtiyaç duyma sebebimiz ise takımda büyük bir noksanlık gördük. O eksikliği kapatmak için hocamızla anlaştık. Güray hocamız da yardımcı antrenör olarak devam edecek.”
banner287
PİŞİREN: “BAŞARIDAN ÇOK KEŞAN’IN GENÇLERİNE VOLEYBOLU SEVDİRECEĞİZ”
Tayfun Pişiren ise, ilk defa Bölgesel Lig’de görev yapacağını belirterek şunları söyledi: “Benim için değişik bir şey. Daha önce büyük liglerde çalıştım. İlk defa bölgesel lig deneyimim olacak. Bu konuda yardımcı olmamı istedi arkadaşlarımız. Biz de kendi statümüzü gözetmeden buraya geldik. Ve anlaştık. İnşallah daha iyi şeyler yapacağız. Ben antrenmanda takımı izlediğimde çalışarak bir şeyler olabilecek bir takım olduğunu gördüm. Geldik, uçacağız, kaçacağız diye bir şey yok. Özellikle yönetici arkadaşlarımızın bir talebi var. Biz başarıdan çok buradaki çocuklarımızın gelişmesini istiyoruz dediler. Hem o çocuklara voleybolu sevdirirken, hem de iddialı bir şeyler yapmaya çalışacağız. Bu gruptan çıkabilmek için bazı hesapları yaparak bu görevi kabul ettim. Evet takımımızın eksikleri var. O eksikleri gidermeye çalışacağız. Sömestr tatili boyunca sıkı bir antrenman yapacağız. İyi bir şeyler yapmak ve Keşan’a voleybolu sevdirmek için buradayız. Elimizden geleni yapacağız. Zaten önümüzdeki ilk maçta bu farkı da herkes görecektir.”


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2013, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306