Lider berabere kaldı

1.Amatör B Grubu’nda 12. Hafta geçtiğimiz pazar günü oynanan 5 maç ile tamamlandı.

Lider berabere kaldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Tekirdağ 1. Amatör B Grubu’nda 13. Hafta tamamlandı. Haftaya lider giren Çerkezköy Doğanspor en yakın takipçisi Ergenegücü Ulaşspor ile kendi sahasında 1-1 berabere kaldı. Son haftalarda galibiyete hasret kalan Fevzipaşaspor ise ev sahibi olduğu mücadelede Çerkezköy 1923 Gençlikspor’a 3-2 mağlup oldu.

LİDER FRENLEDİ

Ligde yenilgisiz liderliğini sürdüren Çerkezköy Doğanspor, en yakın takipçisi Ergenegücü Ulaşspor’u konuk etti. Pazar günü Mustafa Uğraş Stadı’nda oynanan mücadele 1-1 eşitlikle tamamlandı. Bu sonucun ardından Çerkezköy Doğanspor puanını 35’e çıkararak liderliğini devam ettirdi. Ergenegücü Ulaşspor ise 32 puana ulaşarak liderin 3 puan gerisinde 2.sırada kaldı.

1923 SÜRPRİZ YAPTI

Pazar günü Veliköy Sahasında oynanan müsabakada Fevzipaşaspor ile Çerkezköy 1923 Gençlikspor karşı karşıya geldi. Çerkezköy 1923 Gençlikspor maçtan 3-2 galip ayrılarak hem moral buldu hem de uzun süredir hasret kaldığı galibiyete kavuştu. Fevzipaşaspor ise kötü gidişine bu maçta da dur diyemedi. 19 puanda kalan Fevzipaşaspor 5.
Sıraya gerilerken, Çerkezköy 1923 Gençlikspor puanını 12’ye yükseltti ve ligin alt sıralarından kurtulma ümidinin ileriki haftalara taşıdı.

banner287
DEPLASMANDA KAZANDILAR

Saray Sahasında oynanan mücadelede Büyük Yoncalıspor ile Vakıflar Güvenspor karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen mücadeleden konuk ekip Vakıflar Güvenspor 3-2 galip ayrılan taraf oldu. Bu sonuçla Vakıflar Güvenspor 21 puanla 3. Sıraya yükseldi. Kendi sahasında mağlup olan Büyük Yoncalıspor ise 20 puanla 4. Sıraya geriledi.

ÇORLU DERBİSİ

Çorlu Trakya Balkanspor ile Çorlu Korespor’un karşı karşıya geldiği mücadelede ev sahibi takım maçtan 2-1 galip ayrıldı. Kazandığı 3 puan ile Çorlu Trakya Balkanspor puanını 16’ya çıkararak 6. Sıraya yükseldi. Geçtiğimiz hafta ligdeki ilk galibiyetini alarak puan ile tanışan Çorlu Korespor ise bu hafta umduğunu bulamadı ve 3 puanla son sırada kaldı.

SAĞLIK KAZANDI

Ergene Sahasında oynanan müsabakada Sağlık Mahallesispor ile Çorluspor karşı karşıya geldi. Bol gollü geçen mücadeleden ev sahibi takım 3-2 galip ayrıldı. 13 puana ulaşan Sağlık Mahallesispor 8.sıraya yükselirken, Çorluspor 15 puanla 7.sırada kendisine yer buldu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306