Liglere KPSS molası

Süper Amatör Lig ile 1.Amatör Küme B Grubu’nda lige bir hafta ara verildi.

Liglere KPSS molası
banner301
Çerkezköy Bakış - Süper Amatör Lig’de 20 Kasım Pazar günü oynanması gereken 5.hafta maçları ile 1.Amatör Küme B Grubu’nda 9.hafta maçları, Kamu Personeli Seçme Sınavı nedeniyle bir hafta ertelendi. Aynı hafta maçları bir hafta sonra oynanacak.

MAÇLAR HAFTAYA OYNANACAK

Süper Amatör Lig’de 20 Kasım Pazar günü oynanması gereken 5.hafta maçları ile 1.Amatör Küme B Grubu’nda 9.hafta maçları, Kamu Personeli Seçme Sınavı nedeniyle bir hafta ertelendi. Aynı hafta maçları bir hafta sonra oynanacak.

İKİ NAMAĞLUP EKİP KARŞILAŞACAK

Ligde 6.hafta maçında Kapaklıspor ile 1911 Çerkezköyspor karşı karşıya gelecek.
Süper Amatör Lig’de haftaya 1911 Çerkezköyspor 13 puan ve averajla ilk sırada girerken aynı puana sahip Kapaklıspor ise haftaya ikinci sırada girdi. 1911 Çerkezköyspor 5 maçta 4 galibiyet elde ederken 1 karşılaşmadan ise beraberlikle ayrıldı. 14 gol atan 1911 Çerkezköyspor kalesinde ise 4 gol gördü. Kapaklıspor ise 5 maçta 4 galibiyet elde ederken 1 karşılaşmadan ise beraberlikle ayrıldı. 13 gol atan Kapaklıspor kalesinde ise 4 gol gördü.

1461 EVİNDE OYNAYACAK

Haftanın bir diğer karşılaşmasında 1461 Karadenizspor ile Marmara Ereğlisi Belediyespor karşı karşıya gelecek. 1461 Karadenizspor haftaya 12 puanla 3.sırada girdi. 5 maçta 4 galibiyet elde eden 1461 Karadenizspor 1 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. Marmara Ereğlisi Belediyespor 5 maçta 3 galibiyet elde ederken 2 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 12 gol atan Marmara Ereğlisi Belediyespor kalesinde ise 10 gol gördü.

HAYRABOLU ÇORLU GENÇLERBİRLİĞİ’Nİ AĞIRLAYACAK

banner287
Alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Hayrabolu Belediye Gençlikspor sahasında Çorlu Gençlerbirliğispor ile karşı karşıya gelecek. Hayrabolu Belediye Gençlikspor 5 maçta 1 galibiyet elde ederken 2 karşılaşmadan beraberlik 2 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 6 gol atan Hayrabolu Belediyesi Gençlikspor kalesinde ise 9 gol gördü. Çorlu Gençlerbirliğispor 3 puanla haftaya 12.sırada girdi. 5 maçta 1 galibiyet elde eden Çorlu Gençlerbirliğispor 4 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 5 gol atan Çorlu Gençlerbirliğispor kalesinde 15 gol gördü.

MURATLI EVİNDE

Haftanın bir diğer karşılaşmasında Muratlı Belediyespor ile Aşağı Sevindiklispor karşı karşıya gelecek. Muratlı Belediyespor haftaya 9 puanla 5.sırada girdi. 5 maçta 3 galibiyet elde eden Muratl Belediyespor 2 karşılaşmadan mağlubiyetle ayrıldı. 12 gol atan Muratlı Belediyespor kalesinde 9 gol gördü. Haftaya 1 puanla son sırada giren Aşağı Sevindiklispor 5 maçta 1 beraberlik elde ederken 4 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 5 gol atan Aşağı Sevindiklispor kalesinde ise 15 gol gördü.

SİTESPOR EVİNDE OYNAYACAK

Kapaklı Sitespor ile Saray Belediyespor, Kapaklı Sahası’nda karşı karşıya gelecek. Bir maçı eksik Kapaklı Sitespor 4 maçta 1 galibiyet alırken 1 karşılaşmadan beraberlik 2 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 5 gol atan Kapaklı Sitespor kalesinde de 5 gol gördü. Saray Belediyespor haftaya 7 puanla 7.sırada girdi. 5 maçta 2 galibiyet elde eden Saray Belediyespor 1 karşılaşmadan beraberlik 2 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 8 gol atan Saray Belediyespor kalesinde 6 gol gördü.

ŞARKÖY DEPLASMANA ÇIKACAK

Büyük Çınarlıspor ile Şarköyspor, Tekirdağ 13 Kasım Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Büyük Çınarlıspor haftaya 2 puanla 13.sırada girdi. 5 maçta 2 beraberlik elde eden Büyük Çınarlıspor 3 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 2 gol atan Büyük Çınarlıspor kalesinde ise 13 gol gördü. Bir maçı eksik Şarköyspor haftaya 3 puanla 11.sırada girdi. 4 maçta 1 galibiyet elde eden Şarköyspor 3 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. Şarköyspor attığı 5 gole karşılık kalesinde 7 gol gördü.

ERGENE SAHASINDA OYNAYACAK

Haftanın bir diğer karşılaşmasında Ergene Belediyespor ile Çorlu Kültürspor karşı karşıya gelecek. Ergene Belediyespor haftaya 6 puanla 8.sırada girdi. 5 maçta 2 galibiyet elde eden Ergene Belediyespor 3 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 10 gol atan Ergene Belediyespor kalesinde ise 15 gol gördü. Çorlu Kültürspor haftaya 10 puanla 4.sırada girdi. 5 maçts 3 galibiyet elde eden Çorlu Kültürspor 1 karşılaşmadan beraberlik 1 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 13 gol atan Çorlu Kültürspor kalesinde ise 6 gol gördü.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306