Malzeme desteği yapıldı

Çerkezköy Belediyesi tarafından Çerkezköy’de faaliyet gösteren amatör spor kulüplere maç ve antrenman topu, maç forması, antrenman eşofmanı, kaleci eldiveni, maç çorabı, çanta, raket, yağmurluktan oluşan malzeme yardımı yapıldı.

Malzeme desteği yapıldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından Dinamik Spor Kulübü, 1923 Çerkezköy Spor Kulübü, Doğan Spor Kulübü, Fevzipaşa Spor Kulübü, Çerkezköy Belediyesi Kız Basketbol Takımı ve Çerkezköy Belediyesi Masa Tenisi Takımlarına malzeme desteğinde bulunuldu. Malzemeleri, kulüplere Belediye Başkanı Vahap Akay, Meclis Üyemiz Uğur Erem ile birlikte teslim etti.

AKAY ‘DAHA ÇOK DESTEK OLACAĞIZ’

banner287
İstasyon Mahallesi’nde bulunan 29 Ekim Spor Kompleksi’nde amatör spor kulüplerinin yöneticileri ile bir araya gelen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay kulüplere gerekli yardımın her zaman yapacağını ifade ederek “Bizler gençlerimiz için, spor kulüpleri için, onların daha güzel ortamlarda çalışmaları için Çerkezköy Belediyesi olarak gerekli yatırımları yapmaya devam edeceğiz. İçinde bulunduğumuz spor kompleksi, yanına yaptığımız ve birkaç haftaya açacak olduğumuz futbol sahası, bundan sonra yapacağımız çalışmalarla biz onlara destek olacağız” ifadelerini kullandı.

KULÜPLERE MALZEMELERİ VERİLDİ

Spor kulüplerine başarılar dileyen Başkan Akay, spor kulüplerine maç ve antrenman topu, maç forması, antrenman eşofmanı, kaleci eldiveni, maç çorabı, çanta, raket, yağmurluktan oluşan kolileri kulüp yöneticilerine teslim etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306