Masa Tenisi takımı 2.oldu

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı Türkiye Bölge Şampiyonası kapsamında Düzce'de düzenlenen Masa Tenisi Gençler A Grubu müsabakalarında ikinci oldu.

Masa Tenisi takımı 2.oldu
banner301
Çerkezköy Bakış - Düzce’de bulunan Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Gençler A Grubu Müsabakaları Türkiye Bölge Şampiyonası’nda Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı, Erkek Takım ikinciliği derecesini elde etti. İki gün süren şampiyonada Masa Tenisi Takımının sporcuları göstermiş oldukları performansları ile göz doldururken, sporculardan Semih Yergin başarısı ile Milli Takım Kampına katılmaya hak kazandı. 

ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ 

banner287
Türkiye Bölge Şampiyonası’na katılan sporcular ile Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Genel Koordinatörü Oğuz Alaca, Antrenörler İbrahim Sevinç ve Timur Özçelikman Masa Tenisi Takımı’nın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde Minik, Yıldız, Genç ve Büyükler olmak üzere 4 Masa Tenisi Takımı bulunduğunu ve toplam 20 sporcu ile çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Takım Antrenörü İbrahim Sevinç “Düzce’de gerçekleştirilen Şampiyona’da 51 takım arasından ikincilik elde ettik. Sporcularımız her turnuvaya etkili hazırlanabilmek adına canla başla çalışmalarına devam ediyor. Şampiyonada oyuncularımız Servet Yergin, Semih Yergin ve Nurettin Sevinç ile Erkek Takımımız İkinciliği elde ederken, Semih Yergin sergilediği performans ile Milli Takım Kampına katılmaya hak kazandı. Oluşturduğumuz takımlarımızla Mart ayı içerisinde Bolu’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’nda başarılı olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. 

AKAY TEBRİK ETTİ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün kurulduğu günden itibaren ilçemizin tanıtılması ve yetenekli sporcuların kendini göstermesi adına büyük bir başarı gösterdiğini ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Biz gerek Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüze gerekse ilçemizdeki diğer spor kulüplerine her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz. Başarılı olan sporcularımızı, kulüp yöneticilerini ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Çerkezköy Belediyesi olarak daima yanınızdayız” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459