OSB’de şampiyon Hattat Traktör

Hattat Traktör Futbol Takımı final maçında Jotun Boya Futbol Takımı’nı farklı geçerek turnuvayı şampiyon tamamladı.

OSB’de şampiyon Hattat Traktör
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlar arası halı saha futbol turnuvası Jotun Boya Futbol Takımı ile Hattat Traktör Futbol Takımı arasında oynanan final karşılaşmasının ardından tamamlanmadı. Karşılaşmanın ilk dakikasından itibaren etkili bir oyun sergileyen Hattat Traktör Futbol Takımı 5-0’lık üstünlükle şampiyonluğa uzandı.

FİNAL MAÇI OYNANDI

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nce düzenlenen kurumlar arası halı saha futbol takımı final karşılaşmanın ardından tamamlandı. Çerkezköy OSB Sosyal Tesisleri içerisinde halı sahada dün saat 20.45’te oynanan final karşılaşmasında Jotun Boya Futbol Takımı ile Hattat Traktör Futbol Takımı karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya her iki takım taraftarları ilgi gösterirken, Hattat Traktör Futbol Takımı taraftarı coşkulu tezahüratlarıyla takımına destek verdi.

HATTAT TRAKTÖR BASKILI BAŞLADI

Müsabakaya Hattat Traktör Futbol Takımı baskılı başladı. Hattat Traktör Futbol Takımı’nın baskılı oyununa karşılık Jotun Boya Futbol Takımı savunma ağırlıklı bir oyun sergileyerek, uzun toplarla gol aradı. İlk dakikalarda gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı. Hattat Traktör Futbol Takımı ilerleyen dakikalara doğru rakibi karşısında baskısını attırdı. Sağlı sollu ataklarla gol arayan Hattat Traktör Futbol Takımı organize atakta golü bularak karşılaşmada 1-0 öne geçti.    

JOTUN BOYA VARLIK GÖSTEREMEDİ

Gol sonrasında Hattat Traktör Futbol Takımı oyuncuları gol sevincini taraftarlarıyla paylatı. Hattat Traktör Futbol Takımı oyun üstünlüğüne skor üstünlüğünü ekleyerek baskısını sürdürdü. Jotun Boya Futbol Takımı rakibi karşısında bir türlü istediği oyunu sergileyemedi. Rakibinin baskısını kıramayan Jotun Boya Futbol Takımı, uzun toplarla pozisyona girse de son vuruşlarda istediğini elde edemedi. İlk devrenin son bölümlerine Hattat Traktör Futbol Takımı’nın 1-0’lık üstünlüğü ile girildi.

İLK DEVREDEN 2 GOL ÇIKTI

Hattat Traktör Futbol Takımı ilk devre sona ermeden bir gol daha bularak aradaki skor farkını ikiye çıkardı. (2-0) Farkın ikiye çıkmasıyla birlikte Jotun Boya Futbol Takımı oyun konsantrasyonundan düştü. İlk devre sona ermeden en azından bir gol için ataklar geliştiren Jotun Boya Futbol Takımı istediğini elde edemedi. İlk devrenin kalan dakikalarında gelişen ataklardan başka gol sesi çıkmayınca ilk devre Hattat Traktör Futbol Takımı’nın 2-0’lık üstünlüğüyle tamamlandı.

HATTAT TRAKTÖR ÜSTÜNLÜĞÜNÜ SÜRDÜRDÜ

banner287
İlk devrede olduğu gibi karşılaşmanın ikinci devresinde de etkili olan taraf Hattat Traktör Futbol Takımı oldu. Skor üstünlüğünü iyi değerlendiren Hattat Traktör Futbol Takımı rakibi karşısında üst üste pozisyonlara girdi. İkinci devrenin ilk dakikalarında gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı.

TARAFTAR DESTEK VERDİ

Hattat Traktör Futbol Takımı ilerleyen dakikalara doğru üçüncü golü bularak aradaki skor farkını üçe çıkardı. (3-0) Rakibi karşısında farka giden Hattat Traktör Futbol Takımı etkili oyununu da taraftarlardan beğeni topladı. Hattat Traktör Futbol Takımı müsabaka boyunca takımına verdiği destekle galibiyetle büyük rol oynadı. Tezahüratları ve meşaleleriyle Hattat Traktör Futbol Takımı taraftarı maçı bayram yerine çevirdi.

HATTAT TRAKTÖR 5 GOLLE KAZANDI

Jotun Boya Futbol Takımı bir yandan rakibi karşısında farkın açılmaması için mücadele verirken bir yandan da en azından bir gol için mücadele verdi. Hattat Traktör Futbol Takımı dördüncü golü de bularak farkı dörde çıkardı. Son bölümlere doğru bir gol daha bulan Hattat Traktör Futbol Takımı skoru 5-0’a getirdi. Müsabakanın kalan dakikalarından başka gol sesi çıkmayınva Hattat Traktör Futbol Takımı 5-0’lık skorla şampiyonluğa uzandı.

ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR

Müsabaka sonrasında Hattat Trakör Futbol Takımı oyuncuları şampiyonluk sevincini taraftarlarıyla paylaştı. Büyük sevinç yaşayan Hattat Traktör Futbol Takımı oyuncuları galibiyeti doyasıya yaşadı.  

DERECELER BELLİ OLDU

Hattat Traktör Futbol Takımı’nın şampiyon tamamladığı turnuvada Jotun Boya Futbol Takımı ikinci olurken, Hema Futbol Takımı üçüncü, Altınyıldız Futbol Takımı ise turnuvayı dördüncü bitirdi.

TENİS TURNUVASI TAMAMLANDI

Turnuvanın futbol kategorisinde olduğu gibi tenis kategorisinde de dereceye giren isimler belli oldu. İleri seviye erkeklerde birinci Adem Hiçyılmaz olurken ikinci Exeltis İlaç’tan Akif Özenler oldu. Yeni başlayanlar kategorisinde Bony Çorap’tan Kasım Deniz birinci, Arçelik A.Ş’den İbrahim Yıldırım ikinci oldu. Bayanlar kategorisinde Emine Özcan birinci, Halide Nur Çoruh ikinciliği elde etti. Bayan-Erkek karışıkta Yapıtaş Kablo’dan Ali Altunbaş ile Barsan Lojistik’ten Gülçin Yıldız birinci olurken, Arçelik’ten Oktay Karlı ile Emine Özcan ikinciliği elde etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459