‘Özgün’ Çerkezköyspor için sahne alacak

Çerkezköyspor Kulübü’nün bu yılki açılış sezonu kapsamında kulüp yararına düzenlenen konserde Özgün sahne alacak. Biletlerin 20 TL’ye satıldığı konser 11 Ağustos akşamı saat 21.00’da Çerkezköy Anfi Tiyatro’da düzenlenecek.

‘Özgün’ Çerkezköyspor için sahne alacak
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Pop müziğinin önde gelen isimlerinden Özgün, Çerkezköy’e geliyor.
“AÇILIŞ SEZONU KAPSAMINDA ÖZGÜN GELİYOR’’
Çerkezköyspor taraftar grubu ‘Caddeliler’in tribün lideri Erkan Kuru, Çerkezköyspor yararına bu yılki açılış sezonunda güzel bir konsere imza atılacağı söyleyerek ‘’Bu yıl ünlü sanatçı Özgün, Çerkezköy’ümüze geliyor. 20 TL olan konserin biletleri hem çeşitli işletmelerden hem de belediye meydanınındaki stanttan temin edilebilecek.’’ Dedi.
“KONSER GİRİŞİNDE DE BİLETLER SATILACAK’’
Konserin gerçekleşeceği akşam anfi tiyatro girişinde de biletlerin satılacağını ifade eden Kuru, ‘’Belediye meydanındaki stanttımız da gündüz 12.00 ile akşam 23.00 arasında açık olacak. Konsere ilişkin bilgi edinmek isteyen de konu hakkında burada bilgilendirecek. Şu ana kadar gösterilen ilgi çok güzel, umuyorum ki katılım da çok yoğun olacak.’’  Şeklinde konuştu.
banner287
“ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ’’
11 Ağustos Cumartesi günü sezon açılışının da gerçekleştirileceğini kaydeden Erkan Kuru ‘’Çerkezköy Mustafa Uğraş Stadı’nda oynanacak sezon açılış maçında Çerkezköysporumuz, Beşiktaş A2 Takımı ile karşı karşıya gelecek. Bu maçta taraftarlar olarak çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Aynı gün verilecek iftarın ardından akşam da Özgün sahne alacak’’


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493