Şampiyon Memiş’ten İrmet’e ziyaret

İspanya’da düzenlenen Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasında(NAC INTERNATIONAL) Dünya Şampiyonu olan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Furkan Memiş, sağlık sponsoru olan Özel Çerkezköy İrmet Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türker’i ziyaret etti ve sağlık kontrollerini yaptırdı. Gerçekleşen ziyaretten son derece memnun olduklarını ifade eden Türker “ Sağlık sponsoru olduğumuz Furkan Memiş’i tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.” diye konuştu.

Şampiyon Memiş’ten İrmet’e ziyaret
banner301

Çerkezköy Bakış - İspanya’da düzenlenen Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasında(NAC INTERNATIONAL)  Dünya Şampiyonu olan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Furkan Memiş, sağlık sponsoru olan Özel Çerkezköy İrmet Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türker’i ziyaret etti ve sağlık kontrollerini yaptırdı. Gerçekleşen ziyaretten son derece memnun olduklarını ifade eden Türker “ Sağlık sponsoru olduğumuz Furkan Memiş’i tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.” diye konuştu.
 

İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

banner287
Özel Çerkezköy İrmet Hospital ile Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasında(NAC INTERNATIONAL)  Dünya Şampiyonu olan Furkan Memiş’in sahibi olduğu Health & Fitness Club Spor Salonu arasında indirim protokolü imzalandı. İndirim protokolüne göre İrmet personelleri '' Furkan Memiş Health & Fitness Club '' salonuna yaptıracağı üyeliklerden, salon üyeleri de salona üyelik süresince İrmet Hospital da yaptıracakları işlemlerden ayrıcalıklı faydalanacak.
 

ÇERKEZKÖY’Ü KUVEYT’TE TEMSİL EDECEK

2016 yılında Dünya 3.sü, bu yıl ise Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasında(NAC INTERNATIONAL)  Dünya Şampiyonu olan Furkan Memiş 4 ay sonra Kuveyt'te düzenlenecek olan, Wawan Classic Expo 2017 yarışında da Çerkezköy’ü temsil edecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306