Şanlıurfa Kebap 1911’i ağırladı

Kamp öncesi son antrenmanına çıkan 1911 Çerkezköyspor antrenman sonrası , Çerkezköy Şanlurfa Kebap Salonu’nun misafiri oldu.

Şanlıurfa Kebap 1911’i ağırladı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Şanlıurfa Kebap Salonu, Süper Amatör Lig temsilcimiz 1911 Çerkezköyspor yönetici, teknik heyet ve futbolcularına yönelik akşam yemeği düzenledi. 1911 Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Murat Narçın, yemek organizasyonu için Çerkezköy Şanlıurfa Kebap Salonu sahiplerine teşekkür ederek “Kamp öncesi bizlere büyük bir moral oldu. Çerkezköy Şanlıufa Kebap Salonu gibi tüm Çerkezköy esnafından kulübe destek olmalarını istiyoruz” dedi.

NARÇIN TEŞEKKÜR ETTİ

Önceki akşam düzenlenen yemeğe 1911 Çerkezköyspor Kulubü Başkanı Murat Narçın, 1911 Çerkezköyspor Kulübü Yönetimi, Teknik Heyet ile futbolcular katıldı. 1911 Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Murat Narçın, yemek organizasyonu için Çerkezköy Şanlıurfa Kebap Salonu sahiplerine teşekkür ederek “Kamp öncesi bizlere büyük bir
moral oldu. Çerkezköy Şanlıufa Kebap Salonu gibi tüm Çerkezköy esnafından kulübe destek olmalarını istiyoruz” dedi.

banner287
1911 KAMPA GİRDİ

Narçın, lig hazırlıklarına kamp programıyla devam edeceklerini belirterek “Bayram öncesi arife günü Çerkezköy’de olacağız. Bayram tatili sonrasında yeniden çalışmalarımıza başlayacağız.” diye konuştu. Transfer çalışmalarının büyük ölçüde tamamladıklarını anlatan Narçın “Çeşitli mevkilere takviyelerimiz oldu. Yeni oyuncuların gelişimlerini kamp boyunca gözlemleyeceğiz.” dedi.

HEDEF BAL

Yeni sezon için hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek olduğunu belirten Narçın şunları söyledi: “Hedeflerimiz doğrultusunda bir ekip oluşturduk. Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek istiyoruz. Bunun için ilk etapta ligi şampiyon olarak tamamlamamız gerekiyor. Tüm ekip olarak hedefe odaklandık. İnşallah sezon sonu mutlu sona ulaşırız”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459