Site farka gitti: 13-1

Kapaklı Sitespor U15 Takımı ligin 3.haftasını galibiyetle tamamladı.

Site farka gitti: 13-1
banner301
Çerkezköy Bakış - U15 Ligi B Grubu’nun iddialı ekiplerinden Kapaklı Sitespor, 3.hafta karşılaşmasında Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında ilk devreyi 10-0 önde tamamlayan Kapaklı Sitespor U15 Takımı ikinci devrede kontrollü bir oyun tercih edince sahadan 13-1 üstünlükle ayrıldı.

SİTE HAFTAYA 6 PUANLA GİRDİ

Kapaklı Sitespor U15 Takımı sezonun ilk haftasını Vakıflar Güvenspor U15 Takımı karşısında hükmen 3-0 galibiyetle tamamlamıştı. Kapaklı Sitespor U15 Takımı sezonun ikinci hafta karşılaşmasında Çerkezköy Doğanspor U15 Takımı ile karşı karşıya geldi. Veliköy Sahası’nda oynanan karşılaşmada baştan sona üstün bir oyun sergileyen - Kapaklı Sitespor U15 Takımı sahadan 6-0 üstünlükle ayrılmıştı.

MARMARASPOR GEÇTİĞİMİZ HAFTA MAÇ YAPMADI

Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı sezonun ilk hafta maçında Çerkezköy Doğanspor U15 Takımı ile karşı karşıya geldi. Saray Sahası’nda oynanan karşılaşmadan Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı 3-2 üstünlükle ayrılmıştı. Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı ikinci haftayı maç yapmadan bay geçti.

MAÇ KAPAKLI’DA OYNANDI

banner287
3.hafta maçında Kapaklı Sitespor U15 Takımı ile Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı Kapaklı Sahası’nda karşı karşıya geldi. Cumartesi günü oynanan karşılaşma saat 14.00’da başladı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında Kapaklı Sitespor U15 Takımı baskılı bir oyun sergiledi. Saha avantajını değerlendirmek isteyen Kapaklı Sitespor U15 Takımı sağlı sollu ataklarla gol aradı. Kapaklı Sitespor U15 Takımı’nın baskılı oyununa Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı karşılık vermekte zorlandı. Savunmasında zor anlar yaşayan Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı, pozisyon üretemedi.

KAPAKLI SİTE ETKİLİ OYNADI

Kapaklı Sitespor U15 Takımı, etkili oyununu golle süsleyerek karşılaşmada 1-0 öne geçti. Gol sonrasında Kapaklı Sitespor U15 Takımı ikinci gol mücadelesi verirken Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı ise beraberlik mücadelesi verdi. Önde olmanın avantajını çok iyi değerlendiren Kapaklı Sitespor U15 Takımı bir gol daha bularak aradaki skor farkını ikiye çıkardı. (2-0) İkinci gol sonrasında bir gol daha bulan Kapaklı Sitespor U15 Takımı farkı üçe çıkardı. Bu golle birlikte Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı oyun disiplininden düştü.

İLK DEVREDEN 10 GOL ÇIKTI

Kapaklı Sitespor U15 Takımı ilkd devrenin kalan dakikalarında farkı mücadelesi verdi. Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı savunma ağırlıklı bir oyun sergileyerek, farkın daha da açılmaması için mücadele verse de başarılı olamadı. Üst üste goller bulan Kapaklı Sitespor U15 Takımı skoru 8-0’a getirdi. İlk devre sona ermeden iki gol daha bulan Kapaklı Sitespor U15 Takımı ilk devreyi 10-0 önde tamamladı.

ÜÇ PUAN SİTE’NİN OLDU

Karşılaşmanın ikinci devresinde de üstün olan taraf Kapaklı Sitespor U15 Takımı’ydı. Tekirdağ Marmaraspor U15 Takımı pozisyona girmekte zorlandı. Oyuncu değişikliklerine giden Kapaklı Sitespor U15 Takımı ikinci devrede 3 gol bulurken kalesinde ise 1 gol gördü. Kapaklı Sitespor U15 Takımı karşılaşmadan 13-1 üstünlükle ayrıldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306