Sitespor iç transfer defterini kapattı

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Sitespor iç transfer defterini kapattı. İç transferde 17 oyuncu ile yeniden anlaşan Sitespor, 9 oyuncu ile de yollarını ayırdı. Başkan Ersan Karamehmetoğlu, dış transferde anlaştıkları oyuncuları düzenlenecek imza töreninde açıklayacaklarını belirterek yeni sezon için iddialı bir ekip oluşturduklarını söyledi.

Sitespor iç transfer defterini kapattı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Sitespor iç transferde 17 oyuncu ile yeniden anlaşma sağladı.
İÇ TRANSFER TAMAM
Teknik Direktör Kemal Özman ile yollarını ayırdıktan sonra takımın başına Zekeriya Kuyumcu’yu getiren Sitespor iç transfer çalışmalarını tamamladı. Sitespor Kulübü Başkanı Ersan Karamehmetoğlu iç transferde 17 oyuncu ile yeniden anlaştıklarını açıklayarak ‘’Gürkan Orhun, Erdoğan Baygın, Olcay Üler, Volkan Demir, Cihan Helvacı, kaleci Rahmi Yeşil, Tamer Karademir, Semih Çelik, Rıdvan Yaman, Kadir Keçeli, Ahmet Küçüköğretmen, Serdar Kırkoyun, Okan Uslu, Erdal Kalem, Yusuf Özkan, Fırat Özeker ile İsmail Zorağa yeni sezonda Sitespor’da olacak. ‘’ dedi.
‘’GENÇ TAKIMDAN A TAKIMA OYUNCU ALDIK’’
banner287
Ersan Karamehmetoğlu iç transfer çalışmalarını noktaladıklarını ifade ederek, ‘’iç transfer çalışmalarını tamamladık. Geçtiğimiz sezon kadromuzda yer alan bazı oyuncularla yeniden anlaştık. Bunun dışında Genç Takım’da forma giyen oyuncular ile daha önce Sitespor formasını giymiş bazı oyuncuları da renklerimize kattık.’’ diye konuştu.
‘’9 OYUNCU İLE YOLLARIMIZI AYIRDIK’’
Karamehmetoğlu geçtiğimiz sezon takımda forma giyen İbrahim Durmaz, kaleci Sabri Yakan, İlker Karaş, Bora Kolcuoğlu, Kaan Taşkın, Kaan Çarık, Ersen Durmuş, Şahin Eken ve Fuat Avcı ile yollarını ayırdıklarını kaydederek dış transferde anlaşmaya vardıkları oyuncuları ise önümüzdeki günlerde açıklayacaklarını söyledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306