Sitespor’dan imza şov

2016-2017 sezonu transfer hazırlıklarını sürdüren Kapaklı Sitespor 11 oyuncuyla anlaşma sağladı.

Sitespor’dan imza şov
banner301
Çerkezköy Bakış - Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Kapaklı Sitespor 11 oyuncusuyla sözleşme yeniledi. Batuhan Çevik, Furkan Koçak, Can Öztürk, Ceyhun Büyükikiz, Rahmi Koçak, Muhammed Yusuf Emç, Serdar Kırıkkoyun, Kadir Keçeli, Mazlum Balğasun, Doğukan Uncuoğullarından ile Uğur Hasko yeni sezonda da Kapaklı Sitespor forması giyecek.

YENİ SEZONDA DA SİTESPOR FORMASI GİYECEKLER

Süper Amatör Lig’de geçtiğimiz sezon başarılı bir performas gösteren Kapaklı Sitespor, transfer çalışmalarını sürüdürüyor. Kulüp binasında düzenlenen imza töreniyle Batuhan Çevik, Furkan Koçak, Can Öztürk, Ceyhun Büyükikiz, Rahmi Koçak, Muhammed Yusuf Emç, Serdar Kırıkkoyun, Kadir Keçeli, Mazlum Balğasun, Doğukan Uncuoğullarından ile Uğur Hasko’yu renklerine bağladı.

UĞUR HASKO KİMDİR?

Uğur Hasko, futbola 2011 sezonunda Çerkezköyspor’un alt yapısında başladı. 2013 sezonuna kadar Çerkezköyspor’da forma giyen Uğur Hasko, 2014 yılında Karaağaç Ardaspor’a transfer oldu. Sonrasında Kapaklı Sitespor forması giyen Uğur Hasko önümüzdeki sezon da Kapaklı Sitespor forması giyecek.

DOĞUKAN UNCUĞULLARINDAN KİMDİR?

1997 doğumlu Doğukan Uncuoğullarından futbola 2011 yılında Çerkezköyspor’un alt yapısında başladı. 2012 sezonunda 1461 Karadenizspor’a transfer olan Doğukan Uncuoğullarından aynı sezon Çerkezköyspor’a döndü. 2014-2015 sezonuna kadar Çerkezköyspor’da forma giyen Doğukan Uncuoğullarundan sonrasında Silivrispor forması giydi. Doğukan Uncuoğullarından geçtiğimiz sezon Kapaklı Sitespor forması giyiyordu.

MAZLUM BALĞASUN KİMDİR?

1996 Kozluk doğumlu Mazlum Balğasun, futbola 2010 sezonunda Mecidiyeköy Tayfunspor’da başladı. 5 sezon Mecidiyeköy Tayfunspor forması giyen Mazlum Balğasun, 2015 sezonunda Büyük Çınarlıspor’a transfer oldu. Mazlum Balğasun geçtiğimiz sezon ise Kapaklı Sitespor’a transfer olmuştu.

KADİR KEÇELİ KİMDİR?

1993 Giresun doğumlu olan Kadir Keçeli futbola 2011 sezonunda Kapaklı Sitespor’un alt yapısında başladı. 4 sezon Kapaklı Sitespor forması giyen Kadir Keçeli geçtiğimiz yıl da Kapaklı Sitespor’un başarısı için ter döküyordu.

SERDAR KIRKKOYUN KİMDİR?

banner287
1995 Çorlu doğumlu Serdar Kırkkoyun, futbola 2005 yılında Kapaklı Sitespor’un alt yapısında başladı. 2009 yıluna kadar Kapaklı Sitespor’da forma giyen Serdar Kırkkoyun 2009 yılında Dardanelspor’a transfer oldu. 2 sezon Dardanelspor’da forma giyen Kapaklı Sitespor 2011 yılında yeniden Kapaklı Sitespor’a döndü. 2013-2014 sezonunda Ergene Velimeşespor’da forma giyen Serdar Kırkkoyun geçtiğimiz sezon Kapaklı Sitespor’a transfer olmuştu.  

M.YUSUF EMÇ KİMDİR?

1999 Muş doğumlu Muhammed Yusuf Emç, futbola 2012 yılında Çerkezköyspor’un alt yapısında başladı. 2014 sezonuna kadar Çerkezköyspor forması giyen Muhammed Yusuf Emç, geçtiğimiz sezon Kapaklı Sitespor forması giymişti.  

RAHMİ KOÇAK KİMDİR?

1997 Selçuklu doğumlu Rahmi Koçak futbola 2010 sezonunda Kızılpınar Belediyespor’da başladı. 2014 sezonunda Kapaklı Sitespor’a transfer olan Rahmi Koçak son iki sezon Kapaklı Sitespor’un başarısı için mücadele veriyor.  

CEYHUN BÜYÜKİKİZ KİMDİR?

1999 Çerkezköy doğumlu olan Ceyhun Büyükikiz futbola 2014 sezonunda Kapaklı Sitespor’da başladı. Geçtiğimiz sezon Kapaklı Sitespor forması giyen Ceyhun Büyükikiz, önümüzdeki sezon da Kapaklı Sitespor forması giyecek.  

CAN ÖZTÜRK KİMDİR?

1999 Silivri doğumlu Can Öztürk futbola 2012 sezonununda Kapaklı Kartalspor’da başladı. 2013 sezonunda da Kapaklı Kartalspor forması giyen Can Öztürk, 2014 sezonunda Kapaklı Sitespor’a transfer oldu. Son iki sezondur Kapaklı Sitespor forması giyen Can Öztürk, önümüzdeki sezon da Kapaklı Sitespor’un başarısı için mücadele edecek.

FURKAN KOÇAK KİMDİR

1999 Selçuklu doğumlu Furkan Koçak, futbola 2012 sezonunda Kızılpınar Belediyespor’da başladı. 2012 sezonu sonunda Çerkezköyspor’a transfer olan Furkan Koçak, 2013 sezonunda da Çerkezköyspor forması giydi. 2014 sezonunda Kapaklı Sitespor’a transfer olan Furkan Koçak, son üç sezondur Kapaklı Sitespor forması giyiyordu.

BATUHAN ÇEVİK KİMDİR?

2000 yılında Saray’da doğan Batuhan Çevik, futbola 2013 sezonunda Kapaklı Sitespor’un alt yapısında başladı. Son 4 sezondur Kapaklı Sitespor forması giyen Batuhan Özçevik önümüzdeki sezon da Kapaklı Sitespor’un başarısı için ter dökecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kapaklı Mehmet
Kapaklı Mehmet - 2 yıl Önce

Kapaklı Sitesporu kutluyorum bölgemizin gençlerine şans verdikleri için.
Kendi altyapısı ve bölgemiz geneçlerine sahip çıkıyor, tekrar tebrikler.

Kapaklı-Hakan
Kapaklı-Hakan - 2 yıl Önce

Kapaklı Site Sporu Tebrik ediyorum.
Gençlere önem verdikleri için. Bizlerin geleceği olan genç kardeşlerimize her zaman fırsat sunan güzide spor kulübümüz Kapaklı Sitespor'a başarılar diliyorum.

Ahmet Reis
Ahmet Reis - 2 yıl Önce

Kapaklı Site Spor çok başarılı buluyorum ve tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Ali Bedirli
Ali Bedirli - 2 yıl Önce

Tebrikler sitespor gencler yolunuz açık olsun inşallah

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459